1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. לימודים

עשרות נשים החלו את לימודי הפסיכולוגיה בקמפוס החרדי שבאוניברסיטת בר אילן

בימים אלה נפתח המחזור חמישי של לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה, בקמפוס החרדי בר אילן • תוכנית הלימודים כוללת עבודה מעשית  מקצועית בקשת רחבה של תחומים וגופים בכללם; ארגונים, רשויות מקומיות  ומוסדות מוכרים

כתבה מקודמת, ד' כסלו תש"פ 02/12/2019 11:57

אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן צילום: מתוך אתר האוניברסיטה

החוג לפסיכולוגיה בבר אילן נחשב למוביל בתחום ובוגרות החוג מבוקשות מאד בשוק העבודה. אחד הדברים הבולטים בתכנית הוא שכבר בשנה השלישית ללימודים כל בת משתלבת בעבודה מעשית, תהליך אשר מקל עליה את הבחירה מה תחום ההתמחות בפסיכולוגיה בו היא מעדיפה להתמחות.

לימודי הפסיכולוגיה בקמפוס החרדי שבאוניברסיטת בר אילן, ייחודיים , מבוקשים ונחשבים  בכל מוסדות הציבור החרדי, משכך מגיעות אליו עשרות בנות מכל ריכוזי האוכלוסייה החרדית ברחבי הארץ.

חשוב לציין כי בוגרות התואר הראשון, רובן ככולן מסיימות בהצטיינות, מה שמאפשר להן להמשיך  ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה או במקצועות טיפוליים אחרים, בשלל האוניברסיטאות הרלוונטיות  ברחבי הארץ.

מהקמפוס החרדי של אוניברסיטת בר אילן נמסר, כי בימים אלה נערכת ההרשמה ללימודי מכינה,  במסלולי לימוד נפרדים לגברים ולנשים. המכינה רלוונטית  לחסרי תעודת בגרות וסאלד. לימודי המכינה מאפשרים לבוגריה להשתלב כבר בשנת הלימודים הקרובה (נובמבר 2020) בלימודי תואר ולבחור את הנכון להם מתוך היצע רחב ומגוון.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הבנות מדהימות. הארגון על הפנים.לא מתפקד!  (ל”ת)

    בתי

    • ממש מדוייק! 

      וואו בדיוק!

;