1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

שיבא: שמחת בית השואבה נערכה למחלקות הקורונה • צפו

מתנדבי 'עזר לחיים' שימחו את המאושפזים במחלקות הקורונה בבית החולים 'תל השומר'. הריקודים נערכה ברחבה אליה השקיפו החולים מהמחלקות כשהם נהנים מהשמחה • צפו

יוסף קליין, כ"ב תשרי תשפ"א 10/10/2020 23:28
תגיות:

החולים השקיפו מהחלונות שמחת בית השואבה בשיבא שמחת בית השואבה בשיבא צילום: באדיבות המצלם

הקורונה מגבילה את מספר הביקורים להם זוכים כלל המאושפזים בבית החולים. בעוד עיקר תשומת הלב הציבורית ממוקדת במחלקות הקורונה, יתר החולים משלמים גם הם את מחיר ההגבלות.

בדיוק לשם כך מתנדבי ארגון 'עזר לחיים' החליטו השנה לעשות כל מאמץ על מנת להוציא לפועל את שמחת בית השואבה השנתית במרכז הרפואי 'שיבא תל השומר' בכפוף למגבלות משרד הבריאות והנחיות המרכז הרפואי.

מתנדבי הארגון בחרו מיקום בשטח פתוח בלב המרכז הרפואי שחלונות של רבים מהמחלקות משקיפים אלו, מה שמאפשר לחולים רבים להתבונן במופע השמחה בלי חשש לבריאותם חלילה ובלי לצאת מהחדר ולשכוח לשעה קלה מהטיפולים והתרופות ולפזז לקולות השמחה והריקוד של הזמרים בעלי המנגנים והמתנדבים.

המתנדבים רקדו בהתאם למגבלות המחמירות לקול צלילי השירה המשמחת שהשמיעו הזמר דב פרידמן, ילד הפלא מוטי גרינבוים והנעימו בנגינתם בעלי המנגנים יהודה רושגולד ודוד קליגר. החולים שהאזינו לקולות השמחה שבקעו את חלונות המחלקות, נופפו בידיהם למתנדבים והודו להם על כך שהחזירו את החיוך לפניהם והביאו להם את שמחת החג לבית החולים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הייתי שם  

    אהרון

;