1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. בארץ

הצ'ק שהגיע לחקלאי בדיוק בזמן הנכון

כשקרן "עם ישראל חי" קיימה בשנת תשס"ט (2018) הגרלה על דירת יוקרה בירושלים בשווי מיליון דולר, איש לא האמין. כשהקרן עשתה זאת שוב בשנת תש"ף (2019) התקשורת התלהבה וסיקרה אותה מקרוב • כעת, כאשר "הגרלת החלומות" של שנת תשפ"א (2020) החלה, כל העיניים נשואות שוב אל ההגרלה המיוחדת הזו • בואו להשתתף בהגרלה המבטיחה נכס השייך לזוכה לדורות כשההכנסות מנותבות למען נפגעי הטרור החקלאי 

כתבה מקודמת, כ"ח חשון תשפ"א 15/11/2020 16:54

חקלאי שקיבל את תמיכת הקרן חקלאי שקיבל את תמיכת הקרן צילום: קרן עם ישראל חי

כאשר קרן "עם ישראל חי" קיימה בשנת תשס"ט (2018) הגרלה על דירת יוקרה בירושלים בשווי $1,000,000 (מיליון דולר!), איש לא האמין. כשהקרן עשתה זאת שוב בשנת תש"ף (2019) התקשורת התלהבה וסיקרה אותה מקרוב. וכעת, כאשר "הגרלת החלומות" של שנת תשפ"א (2020) החלה, כל העיניים נשואות שוב אל ההגרלה המיוחדת הזו.

The Dream Raffle Winner - עברית from Am Yisrael Chai Fund on Vimeo.

מדובר בדירת יוקרה בשווי $1,000,000 (מיליון דולר) עם נוף מדהים הצופה על הר הבית, והזוכה יקבל אותה לנצח. ב"טאבו" יופיע שמו של הזוכה בצורה רשמית, ובניגוד לפרסים אחרים, גדולים ככל שיהיו - שבאים והולכים, זה יהיה נכס השייך לזוכה לדורות!

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים, לחצו כאן >>

השאלה הגדולה שכולם שואלים את ר' שמואל סקט, מייסד ומנהל ההגרלה הזו היא: "לאן הכסף הולך?" ואנו שאלנו אותו בדיוק את אותה השאלה.

"בשנתיים האחרונות חילקנו את רוב הכסף לחקלאים יהודים בעוטף עזה שסבלו מנזק נורא כתוצאה מטרור חקלאי של בלוני התבערה. איש לא עזר לגיבורים האלה, אז נכנסנו להפגין את תמיכתנו. אנו נמשיך לעזור להם, אך השנה אנו מעניקים עשרות אלפי דולרים כדי לעזור לבעלי עסקים קטנים ישראלים, גם במגזר החרדי שסובלים מאוד כתוצאה מנגיף הקורונה. חנויות, מפעלים ומשרדים רבים עשויים להיסגר, ואלפים יאבדו את מקום עבודתם, פרנסתם ומטה לחמם. לכן אנו משתמשים בכסף מההגרלה כדי לתמוך בעסקים אלה בכדי להשאיר אותם פתוחים!"

עוד סיפר לנו ר' שמואל סקט כי הזוכה בשנה שעברה היה יהודי מטורונטו אשר בזכות ההגרלה עלה ארצה והשתקע בישראל. "השנה אני מקווה שהזוכה יגיע מישראל שיוכל לקבל בית יפה בירושלים", אמר ר' סקט.

כדי להניע את ההגרלה החדשה, אנו מציעים עכשיו השתתפות ב"הגרלת החלומות" במבצע מיוחד "1 + 1" – על כל כרטיס שתרכשו (ללא הגבלת כמות), תקבלו כרטיס נוסף במתנה.

השתתפותכם חשובה מאוד, כדי שמעבר לאפשרותכם האישית לזכות, נוכל גם לגייס סכומי כסף משמעותיים לעסקים ישראלים ובתוכם עסקים חרדים כמובן שנפגעו קשות במשבר הקורונה.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים, לחצו כאן >>

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי

הגרלת ענק הגרלת ענק צילום: קרן עם ישראל חי 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הכי יש לי סיכויים לזכות?! למה אשתכנע להשתתף בהגרלה?  

  עמרם

  • אם זה היה משכנע היית קונה כרטיס? 

   שוקי

  • רק זכיה אחת 

   סעדיה

 2. הגרלת ענק  


 3. תמיד הסיכויים הם 50:50 חמישים אחוז לזכות חמישים אחוז לא לזכות.  (ל”ת)


  • כדאי לך ללמוד קצת הסתברות אדוני. זה יעזור לך בחיים (ל”ת)

   תמר

 4. הראש היהודי תמיד ממציא רעיונות.וכעת הלך על מפעל הפיס "מולבן וחוקי".איך לא חשבו על זה קודם. הרי אף אחד לא יקנה כרטיס בשביל התרומה כשהמנהלים עצמם מגמגמים לאיפה הולך הכסף.הכל מסחרי  (ל”ת)

  מנחם ד.

 5. מבצע 1+1  

  עבודה בעיניים

 6. תזהרו אלו רפורמים שרוצים לרכוש את הארץ תחקרו על הארגון ותגלו מח הקים אותה  (ל”ת)

  בושה שאתם מפרסמים אותם

;