1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

אולם ענק נבנה בירושלים לצורך משפט נתניהו

פתיחת משפטו של ראש הממשלה נתניהו הולך ומתקרב ובמערכת בתי המשפט נערכים לכך בהתאם. על פי דיווח הערב, נבנה אולם ענק שיאכלס את עשרות האנשים שעשויים להשתתף בדיונים הרבים שיתפרסו על פי המסתמן על פני כמה שנים

קובי ברקת, י"ז כסלו תשפ"א 03/12/2020 21:14

בצעד חריג נתניהו בפתח בית המשפט נתניהו בפתח בית המשפט צילום: Yonatan Sindel/FLASH90

לאחר שהפרקליטות דחתה הערב (חמישי) את בקשת ביטול כתב האישום נגד בנימין נתניהו, הכתב המשפטי של 'חדשות 13' אביעד גליקמן מדווח כי בימים אלה נבנה בבית המשפט המחוזי בירושלים, אולם ענק שישמש את הרכב השופטים, הנאשמים, עורכי הדין והעיתונאים במשפט נתניהו. האולם החדש הינו תוצר של חיבור של שני אולמות משפט צמודים, וזאת על מנת שיכולו להכניס לאולם אחד את כלל המשתתפים.

על פי הדיוח, מדובר בצעד חריג ונדיר שמאחד שני אולמות של שופטים לאולם אחד גדול, שכן לצורך כך הרסו גם חדר של עוזרים משפטיים וכל זה כדי שיוכלו להיכנס עשרות רבות של אנשים.

בתוך כך, בעקבות טענותיהם של פרקליטי ראש הממשלה והדרישה לבטל את כתב האישום בתיקי האלפים, פרקליטות המדינה השיבה היום לבית המשפט המחוזי בירושלים כי אין בכוונתה לבטל את כתב האישום.

בפרקליטות שיגרו מכתב מפורט הדוחה את טענותיו של נתניהו אחת לאחת. בסביבתו של ראש הממשלה תקפו את תשובת הפרקליטות ואמרו כי "במקום לקחת אחריות על איום עדים בסחיטה ואיומים, זיוף והסתרה של תמלילים, הדלפות פליליות, השתקת עדים, התעלמות מראיות מזכות ופעולות פליליות רבות נוספות שבוצעו וזיהמו את ההליך נגד ראש הממשלה, הפרקליטות מתפרקת מכל אחריות תוך שהיא מעוותת את המציאות".

"כל התעלולים המשפטיים של הפרקליטות לא יכולים להסתיר את העובדה שלא הייתה שום עבירה אלא הומצאה עבירה במיוחד עבור ראש הממשלה נתניהו", אמרו גורמים בסביבת נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. המשפט כבר הוכרע  


  2. משפט? הצגה?  

    אזרח ותיק

;