1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

ארה"ב: כך מפנים את השלג בשניות • צפו בתיעוד

עם נעלי בית בירה וסיגריה, גבר פינה את שביל הגישה לביתו מהשלג שנערם בתוך שניות באמצעות להביור. חלקים מהקרקע עדיין נראו בוערים כאשר הדלק הנוזלי המשיך לבעור, אך המשימה הושלמה בזמן קצר במיוחד • אל תנסו את זה בבית

יענקי פרבר, אהרן מילר, י"ג טבת תשפ"א 28/12/2020 16:59

בירה סיגריה ולהביור טימותי בראונינג מפנה את השלג טימותי בראונינג מפנה את השלג צילום: מתוך הסרטון

גבר מקנטאקי שבארצות הברית רצה לפנות את השלג מהחניה שלו והשתמש בלהביור כדי להמיס את השלג בתוך שניות, אך עשה זאת עם נעלי בית ובירה וסיגריה בוערת.

בתיעוד שהפך ויראלי, ניתן לראות את טימותי בראונינג מאשלנד, ממזרח לקסינגטון קנטקי, כשהוא עומד בחניה שלו רק בחלוק רחצה, נעלי בית וכובע עם סיגר בפה. ופחית בירה בידו, הוא נראה מכוון את הלהביור לצד אחד של שביל הגישה ואז לצד השני, וממיס מיד את השלג והקרח שהצטברו.

אשתו שצילמה את התיעוד נשמעת אומרת: "שירותי הסרת השלג בראונינג זמינים כעת". בראונינג לקח בקלות את העבודה כשהוא ממיס את השלג, חלקים מהקרקע עדיין נראו בוערים כאשר הדלק הנוזלי המשיך לבעור, בשלב מסוים, נהג חולף צופר לעברם תוך כדי נסיעה אך הם לא נראו מוטרדים במיוחד.

גולשים רבים ברשתות החברתיות התלהבו מהרעיון ותהו למה לא כולם עושים זאת: "זה בסך הכול קרח שהופך למים, שווה לנסות את זה בחצר שלכם", כתב אחד מהם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פינה תוך שניות? נו נו  (ל”ת)

    דבש, ירושלים

;