1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

הערב הצהרות פוליטיות: ניסנקורן עוזב את גנץ לטובת חולדאי

שינויים בגוש השמאל: לקראת הבחירות לכנסת ה-24 התזוזות במחנה השמאל מתחילות לקבל צורה. הערב צפויים יו"ר כחול לבן גנץ וראש עיריית תל-אביב חולדאי למסור הצהרה, בה צפוי חולדאי להודיע על מפלגתו החדשה ולהציג את ניסנקורן במפלגתו. גנץ יודיע על ריצתו עם כחול לבן

ארי קלמן, י"ד טבת תשפ"א 29/12/2020 14:39

גנץ יפטר את שר המשפטים רון חולדאי//בני גנץ רון חולדאי//בני גנץ צילום: פלאש90

גוש המשאל מתלכד: 85 יום לבחירות ובמפלגות השמאל מתגבשים. הערב (שלישי) צפויים בני גנץ ורון חולדאי למסור הצהרות נפרדות לתקשורת בהן יודיעו על עתידם הפוליטי, כאשר בשעה האחרונה דווח כי בכיר כחול לבן, השר אבי ניסנקורן יעזוב את כחול לבן ויחבור לחולדאי.

בשעה 20:00 זימנו רון חולדאי ובני גנץ הצהרות לתקשורת, גנץ צפוי ככל הנראה להודיע על כך שימשיך לעמוד בראשות כחול לבן גם בבחירות הקרובות, אך עד עתה לא ברור האם גבי אשכנזי ימשיך איתו גם בבחירות הקרובות.

חולדאי מצידו צפוי להודיע על הקמת מפלגתו החדשה ולהציג חלק מחברי הרשימה, ששם אחד ממנה כבר פורסם: שר המשפטים אבי ניסניקורן צפוי לחבור אליו וככל הנראה להתמקם במקום השני ברשימתו של ראש עיריית תל-אביב.

בהודעה שנמסר נכתב: "שר המשפטים אבי ניסנקורן הודיע לשר הביטחון בני גנץ על החלטתו לעזוב את כחול לבן ולהצטרף למפלגתו החדשה של רון חולדאי. ניסנקורן אמר: "נביא בשורה למאות אלפי ישראלים אשר מרגישים שאין להם בית פוליטי - ונעשה זאת במעשים ולא בדיבורים".

בתגובה להודעתו של ניסנקורן על חבירתו לחולדאי, יו"ר כחול לבן בני גנץ צפוי לפטרו ממשרד המשפטים. כזכור, רק לפני שבוע גנץ הגן על ניסנקורן מול דרישתו של נתניהו לקצץ בסמכויותיו ובשל כך נפל הפור על הליכה לבחירות.

בתוך כך, הבוקר הודיעה חברת הכנסת מיכל קוטלר וונש כי היא מצטרפת אל אסף זמיר, מיקי חיימוביץ וככל הנראה גם רם שפע ופורשת מרשימת כחול לבן ולא תתמודד ברשימתו של גנץ לכנסת ה-24. עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גמץ עוזב את הפוליטיקא לטובת מכירת אבטיחים, יועצים פסיכולגיים הסבירו לו שזה יותר תואם את כישוריו.  


 2. מי הולך לבחור בחולדה הזאת. רק עכברים  (ל”ת)

  אמא

 3. ניסנקורן ברוך שפטרנו!!!  

  צבי

 4. ברוך שפטרנו מענשו של זה . ניסנקורן בחר לו משענת קנה רצוץ . הקריירה הפוליטית שלו הסתיימה. עדיף שיפרוש לביתו הטבעי ולא יחפש לו בתים רעועים שבקרוב גם הם יתמוטטו!!!  (ל”ת)

  זאב

 5. גנץ הזה עשה ארת כל הבאלגן ובסוף כולם עזבו אותו, חבל שלא הקשיב לנתניהו מהתחלה  (ל”ת)

  ברק

;