1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

בית המשפט העליון קבע: פריימריז בעבודה בעוד 10 ימים

ניצחון לח"כ מרב מיכאלי: בית המשפט העליון פסק כי הפריימריז למפלגת העבודה התקיימו בעוד כעשרה ימים, בניגוד לדרישתו של עמיר פרץ שדרש להשאיר את הרשימה הקיימת

ארי קלמן, א' שבט תשפ"א 14/01/2021 16:14

"האמת ניצחה את הקומבינה" עמיר פרץ עמיר פרץ צילום: Tomer Neuberg/Flash90

המאבק המשפטי הגיע לסיום: בית המשפט העליון קבע היום (חמישי), כי יתקיימו פריימריז לראשות העבודה בעוד שבוע וחצי. עד כה הגישה את מועמדותה לתפקיד רק מרב מיכאלי.

בית המשפט העליון סרב לקבל את הערעור של עמיר פרץ שרצה להשאיר את הרשימה הקיימת ולהצניח לה יו"ר חדש, ופסק לטובתה של ח"כ מיכאלי, כך שהבחירות לראשות מפלגת העבודה יתקיימו בעוד 10 ימים ב24.1.

ח"כ מיכאלי המועמדת היחידה לראשות המפלגה אמרה: "האמת ניצחה את הקומבינה ואת הפוליטיקה הקטנה. כעת אנחנו יכולות ויכולים להשתקם, להחזיר את מפלגת העבודה לקדמת הבמה הפוליטית ולהחזיר את האמת לפוליטיקה".

עוד הוסיפה מיכאלי: "אני קוראת לכל חברות וחברי המפלגה, עזבו את המשחקים והעסקנות הפוליטית בצד ותנו רוח גבית לתקומתה של המפלגה. מפלגת העבודה חזקה, מחודשת ואמיתית תהיה שחקנית משמעותית בבנייה מחדש של המחנה שלנו".

כזכור, אתמול הודיע יו"ר העבודה השר עמיר פרץ על פרישה מהחיים הפוליטיים, כך שלא יכהן כחבר כנסת בכנסת ה 24, כשלאחרונה הודיע כי הוא צפוי להתמודד על תפקיד נשיא המדינה.

את חברת הכנסת מיכאלי ייצגו עוה"ד יוסי אשכנזי ואור דיסקין, ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הבג"ץ דוחף את עצמו לכל חור, איך הם שייכים בכלל לעניני מפלגות  (ל”ת)

    צבי

  2. חה חה  


  3. זה לא נכון!!! היא לא היחידה שמתמודדת!  


;