1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

האם לקדם אתר בגוגל בשנת 2021?

סביר להניח שתמיד יהיו לכם את הלקוחות הנאמנים שיחזרו אליכם, גם אם לא באמת תופיעו בתוצאות הראשונות בגוגל. אך אם אתם רוצים שהעסק שלכם יצמח ולא יעמוד במקום, אתם פשוט חייבים לייצר תנועה חדשה לאתר

כתבה מקודמת, י"ח שבט תשפ"א 31/01/2021 13:26
תגיות:

שיווק מתקדם קידום אתרים קידום אתרים צילום: freepik

אין ספק שבשנת 2021 רבים מבעלי האתרים ברשת שואלים את עצמם, האם עדיין כדאי לקדם את האתר שלי?

כיום יש מגוון כלים להשיג תנועה ולקוחות לאתר, אך אין ספק שקידום אתרים אורגני היה ונשאר המשמעותי והיעיל שבהם. אז למה כדאי לקדם אתרים בשנת 2021? מתחילים.

אתם משקיעים לטווח ארוך

זה נכון, בכל הקשור לקידום אורגני בגוגל, סביר להניח שההשקעה שלכם לא תניב פירות מיד ואת הרווחים אתם תוכלו רק בטווח הארוך.

נשמע לכם כמו חיסרון? אז זהו, שממש לא. כיום, אתר אינטרנט שרוצה להצליח בגדול ולמצב את עצמו כאתר אמין עם תנועה רבה של גולשים, זה אתר שרץ ריצת מרתון ולא מסתכל על הכאן והעכשיו.

אז כפי שציינו, סביר להניח שאת הפירות מההשקעה שלכם תוכלו לראות חודשים לאחר שתתחילו לקדם את האתר שלכם, אם לא שנים, אך כשהתוצאות יגיעו האתר שלכם יעוף למעלה.

אם אתם לא שם אתם לא קיימים

בכל הקשור לקידום אתרים, אתם כל הזמן צריכים לדעת שהאתרים המתחרים שלכם לא קופאים על השמרים וממשיכים לקדם את עצמם על מנת להופיע כמה שיותר למעלה בתוצאות של גוגל.

בתוך כך, אם אתם תחליטו שאתם לא מקדמים את האתר שלכם, אתם פשוט תידחקו למטה בתוצאות החיפוש והמתחרים שלכם פשוט ינגסו בתנועת הגולשים שהייתה אמורה להגיע לאתר שלכם.

שורה תחתונה – אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמיכם לא להיות שם בזמן שהלקוחות שלכם, איך אומרים, נותנים בראש.

מקפידים על סטנדרטים גבוהים

אם תקדמו את האתר שלכם בגוגל, לא תהיה לכם ברירה אלא לשמור על סטנדרטים גבוהים מאד בכל הקשור לאתר שלכם.

מה זה אומר בפועל? מקדמי אתרים מקצועיים, כמו דניאל זריהן למשל, משקיעים בכל מיני כלים שהרמה שלהם תכריע באם האתר שלכם יעמוד בקדמת הבמה או יופיע הרחק מאחור.

למשל בתחום התוכן, אתם תצטרכו כל הזמן להעלות לאתר שלכם תוכן טרי, על מנת שגוגל יזהה שמדובר באתר פעיל שמשתנה ומשתדרג, זה האלף בית בקידום אתרים.

בנוסף, תצטרכו לבצע אופטימיזציה לאתר ולקוד שלו. אם האתר שלכם יעלה בצורה איטית או שהמעבר בין הדפים הפנימיים שבו יהיה איטי, הגולשים פשוט ינטשו אתכם ויעברו לאתר אחר.

מקבלים תנועה בעל ערך

האמינו לנו, גולשים שיגיעו לאתר שלכם באמצעות התוצאות האורגניות הם גולשים שצריכים אתכם באמת.

כיום, לגולשים יש נטייה לדלג על המודעות הממומנות ולעבור לתוצאות האורגניות, מכיוון שהן משדרות הרבה יותר אמינות.

לקוחות שמחפשים מוצר או מענה כל שהוא לצורך שלהם, יכנסו לאתר שלכם וימצאו שם את התשובה.

אגב זה בדיוק המקום לציין שאם התוכן שלכם לא יהיה איכותי ואם הגולש לא ימצא את התשובה, הוא פשוט ידלג לאתר אחר, גם במקרה של קידום אתרים מקצועי.

אתם מושכים לקוחות חדשים

אין ספק שהרבה יותר קשה להישאר בצמרת תוצאות החיפוש של גוגל, מאשר להגיע אליה. אז אם כבר אתם נמצאים בצמרת, המטרה שלכם צריכה להיות להישאר גבוה ככל שניתן על מנת להשיג לקוחות חדשים.

תראו, סביר להניח שתמיד יהיו לכם את הלקוחות הנאמנים שיחזרו אליכם, גם אם לא באמת תופיעו בתוצאות הראשונות. אך אם אתם רוצים שהעסק שלכם יצמח ולא יעמוד במקום, אתם פשוט חייבים לייצר תנועה חדשה לאתר.

זהו, כעת כשאתם מבינים למה כדאי לכם לקדם את האתר שלכם, זה הזמן לצאת לדרך ולהראות למתחרים שלכם שיש להם עסק עם מקצוענים.

לחצו כאן לקבלת מחיר קידום אתרים.

בהצלחה!

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;