1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

גנץ נגד מיכאלי: רבין לא היה מצביע ל'העבודה' של היום

בני גנץ ממשיך לעשות כל מאמץ בכדי לשרוד את הבחירות הללו ולהיכנס לכנסת הבאה גם במחיר מתקפה על 'העבודה' תוך עקיצה ל'מרצ' | לדבריו: בגין לא היה מצביע לליכוד של היום ואילו רבין לא היה מצביע למפלגת 'העבודה' שהקצינה ל'מרצ'

ארי קלמן, כ"ח שבט תשפ"א 10/02/2021 23:38

יורה בתוך הנגמ"ש יו"ר כחול לבן בני גנץ יו"ר כחול לבן בני גנץ צילום: אלעד מלכה

בכנס זום שקיים הערב (רביעי), יו"ר כחול לבן בני גנץ עם תושבי חיפה והקריות, הוא יוצא למתקפה בתוך גוש השמאל ותוקף את מפלגת 'העבודה' ששינתה פניה אחר הפריימריז לראשות ולרשימה, בטענה כי גם מנהיג השמאל האחרון ראש הממשלה המנוח יצחק רבין, לא היה מצביע להם כיום.

"אין לכם מושג כמה קריטית כחול לבן במציאות של ישראל", ניסה גנץ לשכנע את הצופים להצביע לו, "אנחנו באנו והפסקנו את הדבר הזה שנקרא ממשלת נתניהו והפכנו אותה לממשלת ישראל. קיווינו שנתניהו יתרומם לגודל האירוע. לצד זאת, אם אנחנו לא היינו בממשלה נתניהו היה מבטל את המשפט שלו, היה קובע חוק צרפתי, היה מקבע לעצמו חסינות, לא היה מי שישמור על הדמוקרטיה".

עוד אמר גנץ: "אם זה היה תלוי בביבי הוא משאיר את הכל בסגר עד שבועיים לפני הבחירות הכי נוח. אבל זה לא עובד, יש פה כלכלה וחברה וצרכים ואני חושב שצריך להתחיל לפתוח את המשק. אנחנו נפתח חנויות על בסיס תו ירוק, נפתח מוסדות תרבות על בסיס תו ירוק, מכוני כושר. המפתח הוא התחסנת – נכנסת".

גנץ התייחס למצב הפוליטי ולהסכם העודפים של הליכוד עם סמוטריץ' ובן גביר ותקף: "אני אומר לכם שבגין לא היה מצביע לליכוד של היום אבל גם רבין לא היה מצביע לעבודה של היום, שהתמקמה שמאלה למרצ". הוא ציין, "אנחנו מציעים לכם מפלגת מרכז שרואה את הצרכים הביטחוניים של מדינת ישראל, את הצרכים הכלכליים של מדינת ישראל, שערה לחולשות החברתיות של ישראל, לפריפריה של מדינת ישראל – אנחנו משרתים את כלל החברה בישראל".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נראה שניסנקורן סובב את הסכין בתוך גנץ עמוק מדי  


 2. זה פסיכי עם כל הראש  (ל”ת)

  עמיר

 3. הטמבל הזה לא מספיק להנפיק דברי חכמה  

  צבי

 4. ומי היה מצביע כחול לבן?  (ל”ת)

  יואל

 5. כמות המצביעים של בני גנץ הוא כשל סמוטריץ ובן גביר יחד. עליהם אנחנו לא אומרים בדיחה מהלכת. ובכל זאת רק אחוזי הצבעה יכריעו את הבחירות.  (ל”ת)


;