1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

מרב מיכאלי מפתיעה: "שקלתי ללכת לליכוד"

יו"ר מפלגת 'העבודה' החדשה חשפה בראיון לפודקאסט בשנת 2017, כי בדקה את האפשרות להצטרף ל'ליכוד' לפני שנכנסה לפוליטיקה ולמפגלת העבודה | לאחר ההקלטה הגיבה מיכאלי: "ברור לחלוטין כי מדובר בבדיחה"

יאיר כלפה, כ"ט שבט תשפ"א 11/02/2021 07:29

יפגע בה בבחירות? פתק ההצבעה 'מחל' של רשימת הליכוד פתק ההצבעה 'מחל' של רשימת הליכוד צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

ח"כ מרב מיכאלי, יושבת ראש מפלגת 'העבודה' החדשה, השתתפה בפודקאסט "גיקונומי" בשנת 2017, ובו חשפה כי שקלה ללכת למפלגת 'הליכוד': "האמת היא ששקלתי. אני חושבת שהייתי נבחרת בפעם הראשונה. אבל בפעם השנייה (לא), כי לא הייתי מספקת את מה שנדרש. זה לא שכל מי שבליכוד הוא מתלהם, אבל המסרים, אני לא חושבת שהייתי יכולה..". כך פורסם על ידי ליאור קינן ב'חדשות 13'.

המראיין בפודקאסט, שאל את מיכאלי, אם התלהמות זו הייתה הסיבה שבגינה לא הלכה בסוף לליכוד. מיכאלי השיבה כי: "לא שקלתי את זה בפעם שהלכתי למפלגת העבודה, שקלתי את זה בבחירות שלפני כשהייתה אליי פנייה, כי היו אליי כמה פניות בעבר להצטרף לפוליטיקה. ובאחת מהן אם כבר אז אולי אני אלך לליכוד".

עם זאת, מיכאלי ציינה כי מעולם לא הצביעה עבור הליכוד, אלא רק לעבודה או למרצ. "יש משהו כאילו מגניב במחשבה להיות... החתרנות. כאילו, לבוא להיות סוס טרויאני", אמרה מיכאלי. "אבל בסופו של דבר הסיבה שהצטרפתי לעבודה היא כי אני חושבת שהדבר הכי חשוב למדינת ישראל היום, זה שתהיה לה מפלגת שלטון שיכולה להרכיב ממשלה לא ימנית".

מיכאלי הגיבה לדברים שעלו וצפו אחרי שלוש שנים בבחירות אלה, בהן היא נאבקת להשארתה של מפלגת 'העבודה' במפה הפוליטית: "בעקבות התמיכה של נתניהו, ישראל כ"ץ, מירי רגב וצחי הנגבי בהתנתקות, ולאחר נאום בר אילן, שקלתי להצטרף לליכוד שנראה היה שדוגלת בעמדות שמאל מובהקות. וברצינות, ברור לחלוטין כי מדובר בבדיחה. מפלגת העבודה היא המפלגה היחידה שלי שהתעקשתי להישאר בה ולבנות אותה מחדש". לשון התגובה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הנכדה של רודולף קסטנר לא עוצרת באדום  

    כדרלעומר

  2. יש כאלה שמזגזגים (עיין ביבי וכל הנ"ל...) ימין שמאל ימין שמאל. שי אחת שעומד איתן ובעוצמה. רק בן גביר.  (ל”ת)


  3. בפוליטיקה משלמים עבור בדיחות לא מוצלחות. כשאדם לא מדבר אפשר לחשוב שהוא חכם. וברצינות, ההתנתקות היתה טעות חמורה, וגוש הימין חרדים חייבים להציל את עצמם מעצמם. רק כשנמקסם את אחוז ההצבעה של הימין, מרץ והעבודה לא יביאו התנתקות שניה.  (ל”ת)


  4. מפחיד!!!  

    אלי

;