1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

נתניהו יוזם החזרת גוש הימין; ראשי המפלגות יחתמו על תמיכה

פחות מחודש קודם הבחירות ול'בחדרי חרדים' נודע כי אנשי ראש הממשלה פועלים במרץ בימים האחרונים כדי להשיב לחיים את "גוש הימין", במסגרתו יחתמו ראשי סיעות הימין על תמיכה בלעדית בראש הממשלה נתניהו | המטרה: להראות שבנט מסרב להביע תמיכה בנתניהו

ארי קלמן, י"א אדר תשפ"א 23/02/2021 16:29

להכתים את ימינה ובנט חברי בלוק הימין עם ראש הממשלה חברי בלוק הימין עם ראש הממשלה צילום: באדיבות המצלם

פרסום ראשון: 28 ימים לבחירות, ול'בחדרי חרדים' נודע כי ראש הממשלה נתניהו פועל להחזיר את גוש הימין ולגבש יחד את הסיעות שתומכות בו שיחתמו כבר מעכשיו על תמיכה בו לאחר הבחירות, כשהמטרה היא למקד את העובדה שבמינה מסרבים להצהיר על תמיכה בו.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי בימים האחרונים התקיימו שיחות בין ראשי מפלגות הגוש, ואמש (שני) שוחח ראש הממשלה עם ראשי סיעות ש"ס, יהדות התורה והציונות הדתית; השרים אריה דרעי, יעקב ליצמן וחברי הכנסת משה גפני ובצלאל סמוטריץ' על החזרת "גוש הימין".

היוזמה הראשונית היא לחתום על הצהרה משותפת של ראשי הסיעות, שיחתמו כי הם תומכים אך ורק בבנימין נתניהו כמועמדם להרכבת הממשלה, כשבעבר כבר נחתמו מספר הצהרות דומות על ידי חברי הגוש.

על פי כל הסקרים, כדי לצלוח את הרכבת ממשלת הימים דרושה גם תמיכתו של נפתלי בנט, שלעת-עתה מסרב להצהיר במי יתמוך בהמלצות על הרכבת הממשלה, ובליכוד מכוונים אליו את האש כמי שעשוי לחבור יחד עם גדעון סער לממשלה בראשות יאיר לפיד ולהפיל את שלטון הימין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הרי נתניהו הוא שפירק את הגוש כשהשאיר את בנט מחוץ לקואליציה.  

  אלי

  • זה הספין של בנט  

   חיים

 2. בנט חידש ברית אחים בנט&לפיד  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 3. אל תשכחו שאם בנט לא היה עף על עצמו בסיבוב בחירות הראשון, בו לא עבר את אחוז החסימה, היינו כעת כבר שנתיים עם ממשלת ימין על מלא!!  (ל”ת)

  שלמה

 4. זה הצהרה לפתיחת בחירות 5  (ל”ת)

  יוסי

 5. מיותר לגמרי....  (ל”ת)

  לא שוב

 6. ביבי חצוף. הוא הרי לא הכניס את בנט וסמוטריץ  

  אפרת

 7. יענקי אל תיתן לחתום  

  ליטאי

 8. נו באמת לא מתאים לך!  

  אליהו

;