1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

ירושלים: חולה קורונה צעיר בן 26 הלך לעולמו

צוותי הצלה הוזעקו לביתו של צעיר ירושלמי כבן 26 שאיבד דופק | מאמצי ההחייאה כשלו ובבדיקה לאחר המוות התגלה כי הצעיר נמצא חיובי לנגיף

קובי בורנשטיין, י"ג אדר תשפ"א 25/02/2021 12:08

ללא מחלות רקע אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: משה הורביץ

בחור צעיר, בן 26, התמוטט הבוקר (חמישי) בביתו שבירושלים ואיבד דופק. צוות מד"א שהוזעק לביתו פינה אותו לבית החולים הדסה עין כרם תוך כדי פעולות החייאה, שם רופאי חדר ההלם במרכז לרפואה דחופה ביצעו בו מאמצי החייאה גם הם.

למרות מאמצי ההחייאה המתמשכים נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו.

בעקבות כך שבני משפחתו מדרגה ראשונה נמצאים בבידוד, הוחלט לעשות לו בדיקת קורונה לאחר המוות, ולאחריה התברר כי הוא אכן נדבק בנגיף. לצעיר אין מחלות רקע והוא לא חוסן לנגיף.

מבית החולים הדסה הר הצופים נמסר כי "אל חדר ההלם במחלקה לרפואה דחופה פונה הבוקר צעיר בן 26 מראס אל עמוד בירושלים אשר התמוטט בביתו ואיבד דופק. צוות מד"א שפינה אותו החל בהחייאה אינטנסיבית, שנמשכה גם על ידי צוות המלר״ד בהר הצופים. למרות מאמצי ההחייאה הממושכים הצוות נאלץ לקבוע את מותו".

עוד נמסר, כי "בבית החולים נודע כי המשפחה כולה בבידוד ובבדיקה מיידית שנערכה נמצא חיובי לקורונה. לפי עדות קרוב המשפחה מדובר בבחור ללא מחלות רקע וכן נמצא שככל הנראה לא חוסן".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בדיקת עובדות לא תזיק לכם  

  העיתונאי

 2. לכו להתחסן ותצילו את עצמכם.  (ל”ת)

  חיה

  • לכי לעזאזל זבל אורגני. (ל”ת)


  • מה קשור חיסון  


 3. אחרי המוות כולם יוצאים חיוביים לקורונה :) ברור  (ל”ת)

  רוחי

  • מטומטמת (ל”ת)


  • נכון. שמעתי על כמה וכמה סיפורים שכאלה. במיוחד בתי חולים מקבלים על זה כסף מהמדינה (ל”ת)

   חני

 4. פחות מחבל  


  • תתבייש!! יש חרדים מחבלים יותר ממנו!!!  (ל”ת)


 5. מתי אנשים יפסיקו להאמין לשקר??  

  אמת

  • עובדה שאתה משקר אחרי שכבר הוכח שתשובה חיובי לקורונה הוא מדויק מאוד, ואם אמרו שיש חסר בדיוק זה עדיין קר על מי שקיבל שלילי ובגלל זה הוא עדיין חייב בידוד עד לבדיקה שניה ועוד חייבים ללבוש מסכה גם אם קיבלו שלילי, ואם מישהו נפטר מדום לב עדיין לא חיי להיות שנפטר מדום לב, יכול להיות שהוא מת סתם פתאומי בגלל שהלב שלו הפסיק לפעום אבל לא מדום לב, ולא מתים מהווירוס מתים מתוצאות שהווירוס גורם, ומלאך המוות זה הוא שהורג ולא מחלות הם שהורגות (ל”ת)

   שמויגר

 6. ככל הנראה קיבל זריקה. לא יגלו לכם. כמו אותה יולדת לפני מספר ימים שקיבלה זריקה ומתה עם העובר.  (ל”ת)


  • אתה שקרן ורוצח (ל”ת)


 7. הכותר צריכה להיות: הלך לעולמו אדם בן 26 שהתגלה גם כחולה קורונה, כי מקונה לא מתים בפתאומיות בגיל 26, ראה ערך עוד כ 700.000 חולים שזה לא קרה להם.  (ל”ת)

  יוסי

;