1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

זוועה בגני הילדים במודיעין עילית: ערבים ישנים בין המתקנים • צפו

בתיעוד המתפרסם היום, נראים ערבים שאמורים ככל הנראה להיות בשטחי הבנייה בהם הם מועסקים, אך את יומם הם מעבירים בשינה בינות למתקני השעשועים, מקום שאמור להיות בטוח ביותר עבור ילדים תושבי העיר

אהרן מילר, י"ג אדר תשפ"א 25/02/2021 12:44

הילדים מפחדים הערבים ישנים בגינה הערבים ישנים בגינה צילום: איציק שאג

לא אחת פורסמו כתבות על פרצות בגדר המקיפה את העיר מודיעין עילית, המוקפת כפרים ערביים. כמו גם חלילה על מעשים פליליים שנגרמו על ידי הערבים הרבים המסתובבים בעיר.

בתיעוד המתפרסם היום, נראים ערבים שככל הנראה עובדים בעבודות הבניין, אך את יומם בעיר הם מעבירים בשינה בינות למתקני השעשועים. המקום שאמור להיות הבטוח ביותר עבור הילדים.

תושב העיר שביקש לרדת לגינה עם ילדיו לפני הסגר, נתקל בערבים הישנים בינות למתקנים השונים סיפר כי ילדותיו חזרו מפוחדות לחלוטין, וכרגע הם בטראומה ממקום המשחקים הבטוח והמרגיע שלהם.

"זו לא הפעם הראשונה שהערבים משתלטים לילדים שלנו על מתקני השעשועים, ולא אחת ניתן לראות ילדים צוהלים מגיעים לבלות ורגע אחרי בורחים חזרה לביתם", ציין האבא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא הבנתי מה בדיוק זוועה? אולי מדובר במחוסרי דיור, העיקר לשפוט אנשים סתם ללא סיבה. ותפסיקו לשלוח את הילדים לגני משחקים בלי השגחה או לפטפט עם החברות או להיות שקועים בטלפון. הזוועות האמיתיות הן הורים חסרי אחראיות שלא משגיחים אחרי הילדים והם מתפסים על עמודים ונופלים ואף מתים רחמנא לצלן.  (ל”ת)


 2. זה לא ערבים. זה פלסטינים עם יחסי צבור...  (ל”ת)

  ישמעאלי

 3. אם לא הערבים האלה. מי יקנח אחרי בחורי הישיבות?  

  שריר

  • השאלה מי יקנח אחרי כל הרפש שאתה מפיץ. (ל”ת)


 4. קודם כל תפסיקו להעסיק ערבים  

  יהודי

 5. מודיעין  

  יהודה רבינוביץ

;