1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

מר"צ תתבע את 'המודיע' על סירוב לפרסום

לא בפעם הראשונה מנסים במפלגת מר"צ הקיצונית לנסות ולעלות לתודעה התקשורתית, על ידי ספינים כאלו ואחרים. הפעם הם נתקלו בחומה הבצורה של עיתון המודיע 

אהרן מילר, י"ג אדר תשפ"א 25/02/2021 19:37

מטרילים במרץ יומונים חרדים יומונים חרדים צילום: סופיה גורדון, פלאש 90

הבחירות לכנסת ה-24 הולכות וקרבות, ואיתו גם הלחץ הגדול והניסיון לבלוט משאר המפלגות המדשדשות באזור אחוז החסימה. אחת מהן היא מפלגת מר"צ.

בניסיון להטריל את המגזר החרדי בכלל ואת עיתון המודיע בפרט, והניסיון להשיג תשומת לב תקשורתית (הצליח להם...) פנו במר"צ לעיתון המודיע בבקשה לפרסם עבורם מודעה. בעיתון סרבו כמובן. וכעת הם מאיימים עם בית המשפט.

במודעה אותה ביקשו במר"צ לפרסם נכתב כדלהלן: קוראות וקוראי עיתון "המודיע" בריאותכם חשובה לנו מר"צ קוראת לכם לשמור על הנחיות משרד הבריאות כדי שיהיה לכולנו חג פורים שמח". את המודעה הם חתמו בהטרלה נוספת: מרצ חרדים לבריאותכם.

בעיתון 'המודיע' הגיבו בקצרה: "אם הכוונה למפלגת מר"צ, לא מתאים לעיתון המודיע".

המודעה שנשלחה ל'המודיע'

תשובת 'המודיע'

התמונות מתוך חשבון הטוויטר של יובל קרני כתב 'ידיעות אחרונות'. שציין כי במר"צ הבהירו כי לאור הסירוב מועדות פניהם לבית המשפט.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חח מטורללים לחלוטין  


 2. שהמודיע יקח את הכסף ויפרסם בהארץ  

  מאי

 3. המודיע בבעלות מפלגה פוליטית. בית המשפט יזרוק אותם מכל המדרגות...  (ל”ת)


 4. צודקים העיתון! לא להכניס בשום פנים ואופן  (ל”ת)


 5. יש לי יש לי יש לי  


 6. המודיע עיתון אנטישמי שונא יהודים, מה היה קורה אם חרדי היה רוצה לפרסם ולא נותנים לו? הציבור החרדי הכי אנטישמי יהודי לא יכול ללכת בשכונה של חרדים בביטחון וחרדים מסתובבים בערים יהודיות באופן חופשי.  (ל”ת)

  דתי לאומי

;