1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

אסון בנצרת: חולה קורונה בן 23 הלך לעולמו

בתוך פחות מיממה חולה קורונה צעיר נוסף קרס בפתאומיות בביתו | כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות ובסופם קבעו את מותו

קובי בורנשטיין, י"ג אדר תשפ"א 25/02/2021 22:51
תגיות:

מקרה שני ביממה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: תיעוד מבצעי מד"א

מקרה שני בתוך פחות מיממה: חולה קורונה בן 23 קרס הערב (חמישי) בפתאומיות בביתו שבנצרת. כוחות ההצלה שהוזעקו לביתו פינו אותו במצב אנוש לבית החולים האנגלי בעיר תוך כדי פעולות החייאה.

צוות בית החולים המשיך במאמצי ההחייאה אך נאלץ לקבוע את מותו של החולה. ככל הידוע לצעיר לא היו מחלות רקע והוא לא חוסן מפני הנגיף. 

מוקדם יותר הבוקר דווח כי בחור צעיר, בן 26, התמוטט הבוקר בביתו שבירושלים ואיבד דופק. רופאי חדר ההלם במרכז לרפואה דחופה ביצעו מאמצי החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו.

בעקבות כך שבני משפחתו מדרגה ראשונה נמצאים בבידוד, הוחלט לעשות לו בדיקת קורונה לאחר המוות, ולאחריה התברר כי הוא נדבק בנגיף. לצעיר אין מחלות רקע והוא לא חוסן לנגיף.

מבית החולים הדסה הר הצופים נמסר כי "אל חדר ההלם במחלקה לרפואה דחופה פונה הבוקר צעיר בן 26 מראס אל עמוד בירושלים אשר התמוטט בביתו ואיבד דופק. צוות מד״א שפינה אותו החל בהחייאה אינטנסיבית, שנמשכה גם על ידי צוות המלר״ד בהר הצופים. למרות מאמצי ההחייאה הממושכים הצוות נאלץ לקבוע את מותו".

עוד נמסר, כי "בבית החולים נודע כי המשפחה כולה בבידוד ובבדיקה מיידית שנערכה נמצא חיובי לקורונה. לפי עדות קרוב המשפחה מדובר בבחור ללא מחלות רקע וכן נמצא שככל הנראה לא חוסן".

בתוך כך, משרד הבריאות עדכן היום כי בבתי החולים מאושפזים 38 ילדים ונערים עד גיל 18 שחלו בקורונה, מתוכם ארבעה במצב אנוש ואחד במצב קשה.

עוד עדכן משרד הבריאות, כי 48 נשים בהריון מאושפזות בבתי החולים לאחר שחלו בקורונה אף הן. שש מהן במצב אנוש, שתיים מחוברות ל"אקמו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פייק ניוז  

    אבי

  2. ויטמנים אנשים תתחילו לקחת ויטמנים שבורא עולם נתן.. ותתפללו לישועות  (ל”ת)


  3. חיפשתי בכתנה ולא מצאתי את ה-"אסון"!!! נצרת?!  (ל”ת)

    bma

;