1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

נתניהו על המתיחה לאלקין: "האמת נחשפה"

ראש הממשלה נתניהו התייחס הערב למתיחה שבוצעה היום ברדיו 'קול חי' לעריק 'הליכוד' - זאב אלקין, שחשב לתומו שהוא משוחח עם יו"ר ש"ס אריה דרעי. נתניהו הסביר כי ניתן להסיק מאותה שיחה שפני גדעון סער לממשלת שמאל | צפו

יחיאל גלאי, כ' אדר תשפ"א 04/03/2021 21:07

צפו בוידאו נתניהו ואלקין נתניהו ואלקין צילום: Marc Israel Sellem/POOL

נראה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו כבר נמצא עמוק בתוך קמפיין הבחירות. לפני זמן קצר התייחס ראש הממשלה באופן מפתיע למתיחה שנעשתה בתוכנית רדיו לשר המים וההשכלה הגבוהה לשעבר, זאב אלקין והביא משם ראיה כי גדעון סער רוצה לקחת קולות מימין לשמאל.

המתיחה המדוברת נערכה בתוכניתו של מנחם טוקר ברדיו 'קול חי', כשהחקיין אלעד כהן עשה עצמו בשיחת טלפון כאריה דרעי ושוחח עם אלקין שהיה בטוח שהוא משוחח עם יו"ר ש"ס ידידו הטוב. 

במהלך השיחה חשף אלקין בפני דרעי מספר פרטים מעניינים ובין היתר אמר כי מפלגתו 'תקווה חדשה' לא משתמשת בקמפיין בתמונתו של ליברמן, כיוון שבכוונתם ליצור קואליציה עם החרדים.

"לא שמנו את תמונתו של איווט במודעות שלנו כדי לשמר אפשרות לקואליציה עם החרדים. הפסדנו מנדטים ללפיד בגלל המסר האנטי חרדי שלו", אמר אלקין למי שחשב שהוא יו"ר ש"ס.

ראש הממשלה נתניהו לא פספס את ההזדמנות והעלה סרטון לרשת בו הוא מתייחס למתיחה ומסביר כי ניתן להבין מדברי אלקין את האמת: גדעון סער מעוניין בממשלת שמאל והוא סגר דיל עם לפיד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החיקוי נשמע יותר טוב מהאוריגינל !  

  זנזיבר

  • תוכנית רדיו מכובדת צריכים לפעמים לדעת איפה עובר גבול הטעם הטוב פה עברתם בצורה לא מחיקה בכלל (ל”ת)

   נתי

 2. לדעתי ביבי ממזר ובן נידה  (ל”ת)

  המכלופים גויים סכינאים

 3. שפכתם את דמו של אלקין אם זה לא מתכבד בכלון חבריו אז מה זה? איכס בושה וחרפה לטוקר שיעשה הכל כדי להיות דידי הררי  (ל”ת)

  חרדי

 4. ביבי לא אומר אמת  

  אליהו

 5. זה לא פלילי???  (ל”ת)


 6. אפילו החרדים כבר לא מאמינים לו  

  אוביקטיבי

 7. חיקוי דרעי  

  ארז

;