1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. ייעוץ

כל הדרכים להימנע ממקלחת קרה

מקלחת קרה בלתי צפויה היא ללא ספק אחד הדברים הפחות נעימים שיכולים לקרות לנו, במיוחד בימי החורף הקרים. מהם הדרכים שבהם נוכל לוודא כי המים שלנו מתחממים ונשארים חמים
כתבה אינפורמטיבית, כ"ג שבט תשע"ז 19/02/2017 16:46

אמבטיה

ישנם מספר דרכים שבהם נוכל לחמם את המים בבית שלנו. כמובן שלכל שיטה יש יתרונות, חסרונות ומאפיינים מעט שונים. על כן אנו צריכים לבדוק מהם הצרכים המדויקים שאותם אנחנו מבקשים למלא ובהתאם לכך לבחור את שיטת חימום המים אשר תתאים לנו באופן המיטבי.

גם שיטות ההתקנה של מכשירי חימום המים השונים מצריכים רמות שונות של התעסקות. רובם מצריכים אנשים מקצוע בין אם חשמלאי, אינסטלטור וכן הלאה. מכשירים אשר מצריכים אינסטלטור ברמה מסובכת יצריכו לעיתים גם שימוש בביובית על מנת לוודא שהתשתיות וצנרת מתאימות. את הביובית יספק האינסטלטור או החברה המדוברת על מנת לוודא כי יש לו את כל הציוד הדרוש להתקנה ולהתעסקות עם קווי המים, את כל הציוד הנ"ל נין למצוא במשאית וביובית, כך שההתקנה תהיה איכותית.

שמש, גז או חשמל, איך אתה רוצה לקבל את המים החמים שלך
אם כן, ישנם מספר דרכים שבהם ניתן להשיג מים חמים.

קיימת הדרך המוכרת של חימום מים על ידי דודים. כאשר עולם זה מתחלק לדודי שמש ודודי חשמל. דוד השמש פועל בעזרת השמש, על כן הוא יעיל רק בימים שבהם יש מספיק שמש שתחמם את המים. דוד החשמל משתמש באנרגיה חשמלית על מנת לחמם את המים שבדוד. צריך להדליק את הדוד מראש ולוודא כי הוא דלוק על מנת שיספיק לחמם את כמות המים שבדוד.

ואם אנחנו רוצים מים חמים מיד
במידה ואנחנו לא רוצים להיות תלויים בשמש או בכך שנצטרך להדליק את הדוד מראש ישנם דרכים אחרות לחמם את המים באופן כזה שהם יתחממו מידית. ניתן לחמם אותם על ידי גז או על ידי סליל חשמלי. כל אחת מהדרכים הללו פועלת באופן שונה ומצריכה תנאים והתקנות שונות, אך המשותף לשניהם הוא כי קיימת אפשרות להימצאותם של מים חמים באופן מידי בכל פעם שנרצה.


http://hamumchim.net/
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כתבה מאוד מאוד מעמיקה ומקיפה כל הכבוד.....  (ל”ת)

    קובי

;