1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. פרסום ושיווק

מחר בחצות: ההגרלה הגדולה על הדופלקס של עלי שיח

מחר בחצות זה קורה ההגרלה על דופלקס יוקרתי של 'עלי שיח' מסתיימת ואתה עלול להישאר בחוץ

כתבה מקודמת, ג' חשון תש"פ 01/11/2019 12:50

ארגון עלי שיח ארגון עלי שיח צילום: יח"צ

בעוד מספר שעות מחר (שלישי)  בלילה בחצות, החבר שלך או השכן שלך או מכר שלך, יהיו הבעלים של דופלקס יוקרתי עם נוף לכנרת ואתה תישאר עם הלמה? למה לא קניתי כרטיס להגרלה של 'עלי שיח'

כדי שלא תהיה מאלו שמתחרטים רגע אחרי פשוט תקנה רגע לפני ואולי אתה תהיה הזוכה

לוחצים כאן עכשיו ומצטרפים להגרלה הגדולה של 'עלי שיח' על דופלקס יוקרתי עם נוף לכינרת ועוד פרסים שווים>>>

ההגרלה היא ההזדמנות שלך בהשתדלות קטנה לזכות אולי ברווח גדול ועל הדרך לשמח את הילדים המיוחדים שכל כך מייחלים להמשיך ולחייך. סיכויי ההגרלה גבוהים מאוד 1/6000.

ואם לא תמהר אולי תפספס כי ב'עלי שיח' המערכת נסגרת ברגע שהכרטיס ה-6000 נרכש ולא ניתן לרוכש יותר כרטיסים למרות שנותרו עדיין מספר שעות להגרלה.

ההשתדלות הקטנה שלך מתחילה בלחיצה כאן>>>

איך עובדת ההגרלה?

אתה רוכש כרטיס בסכום של 50 שקל לחודש כפול 12 ונכנס להגרלה על דופלקס חלומי של שלושה מפלסים  160 מ"ר ונוף מרהיב אל ימת הכינרת. לא גמרנו. כל משתתף בהגרלה מקבל בונוס כרטיסים להגרלת הפרמיום. מספר הכרטיסים משתנה לפי גודל החבילה.

ויש את הדובדבן שבקצפת. חופשת משפחתית של יומיים בצימר יוקרתי בצפון בחינם. כן ממש בחינם חופשה משפחתית עד 10 מקומות. אתם מוזמנים מיד לאחר בחירת החבילה להתקשר ולשריין לעצמכם תאריך לחופשה המשפחתית שלכם.

בי"ד בחשוון (12.11.19) יום שלישי שנכפל בו כי טוב אתה יכול להתבשר בבשורה טובה על זכיה בדופלקס יוקרתי על שפת הכינרת לחץ כאן>>>

לאן הולך הכסף שלכם?

זה תלוי  רק בכם. רכשתם את חבילת המינימום שמחתם ילד. קניתם חבילה גדולה יותר שמחת כבר משפחה. שדרגתם לחבילה עם בונוסים משתלמים של חופשה ועוד ואתם  כבר שותפים בנופשונים שמשמחים את הילדים ואת המשפחות.

רוצים להיות שותפים  בתעסוקה ופתרונות דיון למתבגרים בעלי צרכים מיוחדים?

מה עושים? משדרגים את החבילות מקבלים מספר גדול יותר של כרטיסים עם כל הבונוסים השווים ונעשים שותפים לפרויקט הגדול של תעסוקה ודיור למתבגרים.

לוחצים כאן ועושים טוב לילדים וגם לעצמכם>>>>

הסיפור של 'עלי שיח'

לפני 29 שנה הקים הרב פרקל את הדירה הראשונה של 'עלי שיח'. היום ישנם 74 דירות ברחבי הארץ שבהם גרים 372 בעלי מוגבלויות. 'עלי שיח' מפעיל 6 מרכזי תעסוקה שבהם מועסקים 375 בעלי מוגבלויות. 1182 משתתפים בנופשונים של 'עלי שיח' במשך השנה. 'עלי שיח' עוזרת ל-1929 משפחות שיש להם ילדים בעלי מוגבלויות.

תנו לנו את הכוח להמשיך את החיוך של הילדים נצלו את הזמן שנותר  לחצו כאן והצטרפו להגרלה>>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מי הקים את עלי שיח?  (ל”ת)

    פרקל

;