1. עמוד הבית
  2. מחשבים ואינטרנט
  3. מובייל ואפליקציות

המהלך של טלגרם שעשוי לחסל את וואטסאפ

לאחר הודעת וואטסאפ על שינוי המדיניות - הודעה שגרמה לנטישה המונית - בטלגרם מנצלים את המומנטום ומשיקים פיצ'ר חדש שיקל עליכם לעבור בין ענקיות המסרים

קובי ברקת, י"ח שבט תשפ"א 31/01/2021 16:48

כך תעברו בקלות אפליקציות אפליקציות צילום: pixabay

התחרות בין ענקיות המסרים וואטסאפ וטלגרם - לשיא: ענקית המסרים טלגרם הודיעה לאחרונה על פיצ'ר חדש שיקל על המעבר מהמתחרה וואטסאפ, והמומחים כבר רואים בכך סימנים לתחילת הסוף של וואטסאפ.

כזכור, וואטספ הודיעה לאחרונה ל-2 מיליארד משתמשיה, כי עליהם "לאשר את תנאי השימוש החדשים" או שחשבונם יימחק. תנאי השימוש החדשים כוללים את שיתוף המידע עם פייסבוק - מהלך שהוביל לנטישה המונית של וואטסאפ. בעקבות כך הודיעו וואטסאפ על הקפאת המהלך במספר חודשים נוספים.

מייסד טלגרם פאבל דורוב פרסם בציוץ שהעלה בחשבון הטוויטר שלו כי ב-72 השעות שלאחר הודעת וואטסאפ הצטרפו 25 מיליון משתמשים חדשים לטלגרם, מה שגרם לה לעבור את רף ה-500 מיליון משתמשים. הוא עקץ את ווטסאפ וכתב כי "אנשים כבר לא רוצים לוותר על הפרטיות שלהם בתמוכה לשירות חינמי. אנשים לא רוצים להיות מוחזקים כבני ערובה על ידי מונופולים טכנולוגיים שנראה כי הם חושבים שיוכלו לברוח מכל דבר כי באפליקציות שלהם יש מסה קריטית של משתתפים".

איך עושים זאת? פשוט מאוד: באייפון יש להיכנס לשיחה הרצויה > שם איש הקשר או הקבוצה > "ייצא שיחה" (Export Chat) > ייצוא לטלגרם.
באנדרואיד יש להיכנס לשיחה הרצויה > ללחוץ על שלוש הנקודות ולבחור באפשרות "עוד" (More),> ייצוא שיחה (Export chat) > ייצוא לטלגרם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חכם  


  2. אין דתי בלי טלגרם  (ל”ת)

    יעקב

;