1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

נשיא המדינה נמנע מתמונה עם ראש הממשלה

הנשיא ריבלין הטיל הבוקר את המנדט על ראש הממשלה בנימין נתניהו, וכבר אז נמנע מלהיפגש עמו כפי שמקובל בדרך כלל, במשכן הכנסת נמנע ריבלין גם מהתמונה המסורתית עם רה"מ, יו"ר הכנסת ונשיאת העליון

ארי קלמן, כ"ד ניסן תשפ"א 06/04/2021 18:17

ברח מהמשכן הנשיא נמנע מהתמונה המסורתית הנשיא נמנע מהתמונה המסורתית צילום: באדיבות המצלם

אל טקס ההשבעה המוזר בין כה הצטרף גם עם אירוע חריג מצידו של נשיא המדינה שנמנע מלהצטלם עם ראש הממשלה לתמונה המסורתית יחד עם יו"ר הכנסת ונשיאת ביהמ"ש העליון.

הנשיא ריבלין הטיל הבוקר (שלישי) את המנדט על ראש הממשלה בנימין נתניהו, וכבר אז נמנע מלהיפגש עימו כפי שמקובל בדרך כלל, וכשהגיע ריבלין למשען בכנסת הוא המשיך בהחרמה.

תחילה ריבלין נמנע מהמפגש המסורתי עם יו"ר הכנסת ונשיאת בית המשפט העליון לצד ראש הממשלה במרפסת לשכת יושב ראש הכנסת, ונעדר בהפגנתיות.

לאחר מכן רבלין נעדר גם מהצילום המרכזי של ראשי הסיעות לאחר טקס ההשבעה, בהנהלת הכנסת מיהרו לפנות את כיסא שנשמר לנשיא כדי למנוע מבוכה.

האירועים הללו מצטרפים  לכך שראש הממשלה לא הוזמן לטקס הצטיינות החיילים שמתקיים ביום העצמאות בבית הנשיא, וכבר אז עורר סערה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ראובן ריבלין - איש קטן מאוד.  


 2. שילך להיות נשיא בעזה, גם ככה הוא לא הנשיא שלי.  (ל”ת)

  באק

 3. ריבלין התכוון שנתניהו יהיה הנשיא...  (ל”ת)


 4. ריבלין, מה אגיד עליך, שאתה טיפש או שאתה קטנוני או שאתה חמור ? כל הדברים האלו אני מנוע מלהגיד, רק בגלל שכתוב "ונשיא בעמך לא תאור", אחרת, מה שהייתי אומר עליך הו הו, אבל מה שאני כן מחכה שעסקני הליכוד ישמיעו קלטת ממך יום ולילה אם קיימת כזו, שבו ישמעו אותך מדבר על כנופיית הפושעים בפרקליטות ובמערכת המשפטית, חבל שלא השמיעו אותה לאזנך אתמול ביום הפגישות עם נציגי המפלגות  (ל”ת)

  אחד מהעם

 5. מצטרף להשתתפות במשפט שדה!!!  

  אביב

 6. ריבלין ילד קטן בושה!  (ל”ת)


 7. ריבלין איש קטן  

  דוד

;