1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

דיווח: ראש הממשלה שוקל רוטציה עם בנט

על רקע ניסיונות הרכבת קואולצייה, ראש הממשלה העלה בשיחות עם ראשי גוש הימין, את האפשרות שייתן ליו"ר 'ימינה' רוטציה: "המוצא האחרון". ואז סער, כך טוענים אנשיו, יכנס אף הוא לממשלה

יאיר כלפה, כ"ז ניסן תשפ"א 09/04/2021 15:35

ימין על מלא בנימין נתניהו/נפתלי בנט בנימין נתניהו/נפתלי בנט צילום: אוליבר פיטוסי/יונתן זינדל, פלאש 90

ברקע  השיחה שהוגדרה כטובה בינו לבין בנט, היום (שישי) דווח כי ראש הממשלה נתניהו שוקל לתת ליו"ר 'ימינה' להיות ראשון ברוטציה, זאת למרות הבטחותיו בבחירות.

על פי הדיווח, שפורסם ב'ישראל היום', בנט יכהן הראשון ברוטציה כראש ממשלה ונתניהו יהיה ראש הממשלה החליפי, זאת כדי למנוע סיום שלטונו של האחרון.

למרות שיכהן ראש ממשלה השני, נתניהו ידרוש מבנט להמשיך להתגורר במעון בבלפור לכל אורך תקופת הממשלה, בעוד האחרון יתגורר בביתו ברעננה.

אך גם ב'ליכוד' מבינים כי ייתכן ובג"צ יפסול את נתניהו לכהן כראש ממשלה חליפי, לכן בתרחיש כזה, בנט יפנה את מקומו כראש ממשלה, ונתניהו ימשיך לכהן בתפקיד אותו הוא ממלא ב-12 השנים האחרונות.

מקורביו של סער טוענים כי בתרחיש שבו בנט יכהן ראשון ברוטציה, יו"ר 'תקווה חדשה' יסכים להצטרף לממשלה, כך טענו גורמים פוליטיים ששוחחו עם אנשיו.

בתוך כך, היום דווח ב'מעריב' כי הסיבה שראש הממשלה ובנט שוחחו אתמול בבלפור, היא רצונה העז של שרה נתניהו לערוך סולחה בינה לבין בנט, לאחר כמה שנים בהם מערכת היחסים לא הייתה טובה כל כך.

"בין היתר, בנט הוזמן לבלפור כדי לערוך סולחה בינו לבין רעיית ראש הממשלה", טענו הגורמים ל'מעריב'. "ההזמנה נעשתה על דעתה של הגברת נתניהו, שאמרה למקורביה כי אף פעם לא התנגדה לביקור כזה של בנט וכי תקדם את פניו בשמחה".

 





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שרה לא תסכים להרעת תנאים.  

  שריר

 2. הזיות  


 3. למה מגיע לנו עונש: מטומטם נפוח המלא בעצמו? מה עשינו?  (ל”ת)


 4. לא בחרנו את בנט הרע הרשע , בקיצור 7 מנטדים וכבר ראש ממשלה אולי יקחו את החרדים לראשות הממשלה  (ל”ת)


 5. פוליטיקאים עם שקרן  (ל”ת)


 6. חס ושלום. מה הסחטנות הזאת?... אדם עם 7 חכי"ם..  (ל”ת)

  ד.

;