1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

מנכ"ל פייזר הודה לנתניהו ועורר סערה ברשת

מנכ"ל פייזר שלח ברכה מוקלטת לטקס הדלקת המשואות "אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו, ולכל עמיתיה הישראלים של פייזר" ועורר סערה בשמאל | שלמה פילבר יצא הפעם להגנת נתניהו והגיב במילה אחת "חמיצות"

אהרן מילר, ג' אייר תשפ"א 15/04/2021 12:09

"רגע מביש" אלברט בורלא אלברט בורלא צילום: טוויטר

מנכ"ל פייזר אלברט בורלה קיבל הזמנה רשמית מטעם מדינת ישראל לבוא ולהשתתף בטקס הדלקת המשואות המסורתית בהר הרצל בירושלים בליל יום העצמאות ה-73 של המדינה. ישראל ביקשה כי בורלא יבוא וישיא משואה, לאור השנה שחלפה, ומיליוני החיסונים שהגיעו ארצה.

המנכ"ל מסר בתגובה כי בשל אילוצי לו"ז, אינו יכול להשתתף בטקס עצמו, אך שלח ברכה שהוקלטה מראש, ושודרה אמש בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל בירושלים.

בדבריו אמר: "כמו יהודים אחרים בכל העולם, אני גאה מאוד בישראל. גאה בעובדה שישראל קיימת עבור יהודים באשר הם, עבורנו ועבור ילדינו. גאה בהישגיה של ישראל במדע, בטכנולוגיה, בחדשנות ובתחומים רבים נוספים".

עוד הוסיף: "השנה השותפות בין פייזר לישראל הובילה לפריצת דרך נוספת - יחד אנחנו מוכיחים שבאמצעות חיסונים המוניים נוכל למגר את מגפת הקורונה ולהציל חיים".

אני מבקש להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו, ולכל עמיתיה הישראלים של פייזר. הוכחנו שאפשר לחזור לשגרת חיים נורמלית, וזה משהו שהעולם כולו יכול בהחלט לחגוג. חג עצמאות שמח" סיכם בורלה ועורר סערה עזה בשמאל שלא מוכן לקבל את אמירת התודה לנתניהו.

איש השמאל יריב אופנהיימר הגיב: "שלא נתבלבל, כל הופעה של איש העסקים בורלא, היא למעשה הופעה נוספת של נתניהו ואזכורו כמביא החיסונים. פולחן האישיות המניפולטיבי לא נספק לרגע".

פייזר קיבלה מיליונים עבור החיסונים, אנחנו הפכנו להיות מעבדה שלהם, לבדוק האם החיסונים עובדים....אף אחד לא עשה לנו טובות. הביבי הזה יורד מהפסים וסוחב איתו את כלנו. המדינה הפכה להיות חנות המכולת הפרטית שלו ושל כל משפחת אדאמס שאיתו" הוסיפה ג'ודי מוזס.

איש חדשות 12 ציון נאנוס תקף אף הוא: "באיזו מדינה מקרינים בטקס המרכזי ליום העצמאות סרטון ברכה של מנכ״ל חברה מסחרית, חשובה ככל שתהיה?...אחד הרגעים המבישים בתולדות הטקס".

מנגד, עד המדינה נגד נתניהו שלמה פילבר לא אהב את פסטיבל הקיטורים ויצא הפעם להגנת ראש הממשלה. פילבר הגיב במילה אחת: "חמיצות".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רק עבור הכרת הטוב, כל החילונים היו צריכים להצביע לנתניהו  


 2. חחח. אצבע בעין של השמאל עם מגש 5 החיסונים. חחח  (ל”ת)


 3. התנהגות גועלית, לא מפרגנים לביבי כלום, מגיע לו תודה על מסירותו לאזרחיו  

  צבי

 4. השמאל מקנא ומתקטנן  (ל”ת)


 5. חוצפה שאין כדוגמתה! בכל העולם היו מתים ש"יהפכו למעבדה" ו"יבדקו האם החיסוד 'עובד' אצלם" אפילו להגיד תודה לראש הממשלה אסור! בכל מדינה מתוקנת בין אם ראש הממשלה מהימן או מהשמאל תמיד הוא נשאר "ראש הממשלה" וכאן..  (ל”ת)


 6. בורלא: ישראל הפכה להחות מעבדת הניסוי של העולם. ביבי מיליקובסקי: ישראל הפכה להיות תיק ניסוי עבור כל העולם.  (ל”ת)

  קורבנות אדם לשדים

  • קח את הכדורים של דחוף (ל”ת)


 7. למה צריך להתרגש מכל מחבל שמלאני שמגיב  

  דודי

 8. אף אחד לא עשה לנו טובה?  (ל”ת)


 9. הכל טוב בלי נתניהו לא הייתם היום חוגגים  (ל”ת)


 10. סערה בכוס מים  

  פלוני

 11. גם אתם???  


 12. גועל נפש של אנשים. בני גנץ היה מביא לכם חיסונים? מה זה השטויות האלה? אף אחד לא עשה לנו טובה? תראה מה הולך באירופה או בברזיל או בהודו. כל הכופר בטובתו של חברו וכו'.  (ל”ת)


 13. מה שיפה בסיפור הוא שמתנגדי החיסונים הופכים לשמאלנים, כי להודות על האמת היא לא התכונה החזקה שלהם...  (ל”ת)

  יוני

 14. ימותו הקנאים.  (ל”ת)

  אחד העם

 15. ביבי והרצל עם לפיד לא רוצים שישראל תהיה רק יהודית.  (ל”ת)


 16. רוצים מדינה רק יהודית  (ל”ת)


 17. מנכל פייזר דומה לסער  (ל”ת)


 18. יריב אופנהיימר  

  יריב אופנהמייר

 19. אני חושב שראש הממשלה נתניהו מדהים!  

  אודי

 20. ישראלים ללא הכרת הטוב. בושה  (ל”ת)

  כפויי טובה

 21. מתי פייזר ימציאו חיסון נגד תחלואי השמאל?  (ל”ת)

  חברה שואלת

 22. סערת השמאל סערה בכס מים  

  אפי

;