1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

דיווח: איילת שקד ויו"ר 'תקווה חדשה' נפגשו

בעוד המנדט חונה אצל נתניהו, בכירת 'ימינה' נועדה השבוע עם יו"ר 'תקווה חדשה' בלשכתו, ומשם במפלגתה הסיקו כי רק אם בנט או מועמד אחת ב'ליכוד' יהיו ראשונים ברוטציה - סער יצטרף | סביבת נתניהו: "אין ממשלה אחרת כרגע למעט 59 בימין"

יאיר כלפה, ד' אייר תשפ"א 16/04/2021 12:12

תיאמו עמדות? גדעון סער במליאת הכנסת גדעון סער במליאת הכנסת צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ברקע עם הפגישות של יו"ר מפלגתה עם ראש הממשלה, הבוקר (שישי) דווח כי בכירת 'ימינה' איילת שקד נפגשה בתחילת השבוע עם יו"ר 'תקווה חדשה' גדעון סער.

על פי הדיווח של הכתבת הפוליטית ב'מקור ראשון' עטרה גרמן, שקד נועדה עם סער ביום שני האחרון, והם נפגשו בלשכתו של יו"ר 'תקווה חדשה'. לאחר הפגישה, ב'ימינה' הסיקו כי סער לא יפר את הבטחת הבחירות שלו, ולא ישב תחת נתניהו.

האפשרות היחידה לפיה יו"ר 'תקווה חדשה' יצטרף לממשלת ימין, היא רק בנט או מועמד אחר מטעם 'הליכוד' יכהן כראש הממשלה הראשון ברוטציה.

בנוסף דווח כי בימין מעריכים כי הדרך היחידה להקים ממשלה היא להשביע ממשלה על ידי 59 מאצבעות גוש נתניהו ו'ימינה' של בנט, אחרי שהאחרון הצהיר כי ניתן יהיה לספור את אצבעות מפלגתו.

גורמים בסביבת רה"מ תומכים ברעיון: "אין ממשלה אחרת כרגע למעט 59 בימין", כשבמקרה כזה סמוטריץ' יהיה חייב להצביע בעד, אחרת ההצעה תיפול.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל הזמן כתבות כתבות סער כן סער לא סער כן סער לא ברגע האחרון הוא יצטרף לביבי הוא מבין שאין לו מה להפסיד הוא יחזור לליכוד ואולי גם יקבל את היושב ראש אחרי ביבי הוא יודע שאם יכנס לממשלת שמאל הוא ימחק מהמפה גוש הימין זה השותפים הטבעים שלו בעזרת השם שהוא לא יטעה בדרך  (ל”ת)

    אילוז

;