1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תיעוד חדש מתקיפת תלמיד הישיבה ברכבת הקלה

פיגועי הטיקטוק: תקיפת תלמיד הישיבה במהלך נסיעה סתמית ברכבת הקלה ע"י נערים ערביים - מסרבת לרדת מסדר היום | תיעוד חדש פורסם ובו זווית חדשה לתיעוד התקיפה הברוטאלית | פרטים חדשים מחקירת הצעיר שנעצר |  צפו

אבי גדלוביץ', ה' אייר תשפ"א 17/04/2021 21:26

"תן לו כאפה" התקיפה התקיפה צילום: מתוך הסרטון

בית משפט השלום בירושלים האריך ביום שישי את מעצרו של הצעיר ממזרח ירושלים, שעל פי החשד מעורב בתקיפת תלמיד הישיבה ברכבת הקלה. הוא נעצר לאחר שהעלה את התיעוד ברשת החברתית טיק טוק. המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע הניסיון להגיע לחשוד המרכזי.

במקביל, בשעות האחרונות מתפרסם תיעוד חדש וברור יותר של רגעי התקיפה. את התיעוד העלה לטוויטר העיתונאי עומרי חיים מ'כאן 11'. בסרטון החדש, נראה אחד החשודים בתקיפה אומר לחברו: "יאללה שים לו בעיטה או תן לו כאפה, קדימה".

בדיון שהתקיים ביום שישי בבית המשפט, הוארך מעצרו של אחד המעורבים בתקרית, אחמד אבו חדר, בארבעה ימים. למרות הטענות כי הוא אינו מעורב בתקיפה, נציג המשטרה אמר בדיון כי "הוא שותף ישיר לאירוע עצמו, הוא בעצם צילם והפיץ את הסרטון. הוא היה חלק מהאירוע".

"מדובר באירוע חמור ביותר שבו אדם יהודי מקבל כאפה על הפנים ללא שום סיבה או צידוק. על פי חומר החקירה, החשוד קשור באופן ישיר לאירוע ובנוסף גם הפיץ את הסרטון ועודד אלימות", הוסיף נציג המשטרה.

מנגד, טען אבו חדיר במהלך הדיון: "אני לא הייתי במקום שהתרחש בו האירוע. נכנסו שלושה קצינים והרביצו לי. איימו עליי ואני התקשרתי למשטרה כדי להגן על עצמי כי לא רציתי להסתבך. אני מבקש הגנה בפנים".

אביו של הנער, יהודה אוירבך, סיפר ביום שישי ל'בחדרי חרדים': "הוא נכנס הביתה נסער כולו וכאוב נפשית, וסיפר שישב ברכבת הקלה יחד עם חבר שלו, כשמסביבם שמונה צעירים ערבים משולהבים. הם המשיכו לדבר ביניהם בתקווה שלא ישימו לב אליהם. וכשהרכבת עצרה בתחנה אחד מהם נתן לו סטירת לחי, וכל הנערים ברחו".עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שימות ביסורים קשים  

  אלון

 2. גור נדל''ן ירקו על אברך באיצקוביץ ולא נעצרו למה שנאה  (ל”ת)


 3. צריך להרוג את כל הערבים שהיו מעורבים שם בענין. לשחוט אותם. כאן זה לא אירופה לפני השואה. וחבל מאד שהיהודים שהיו שם לא טיפלו בהם. מקוה שאכן קצינים שהגיעו, היכו את הערבי שצילם. צעד ראשוני מינימלי.  (ל”ת)

  ד.

 4. מוות בעינויים  (ל”ת)

  עמוס

  • מה עושים שגוי נותן סטירה ליהודי? שם משמואל שמות תרע"ז-"וזה לימוד לגלותינו המרה והארוכה הזו לאחוז בשתי המידות יחד להינשא ולהיכנע ולסבול עול הגלות וכמו שכתוב יתן למכהו לחי ישבע בחרפה והרה"ק אדמו"ר הר"ר בונם זצלל"ה מפרשיסחא אמר שבאם גוי קורא על ישראל דברי זלזול והישראל עונה לגוי לעומתו הרי הוא מאריך את הגלות רחמנא ליצלן עד כאן דברו אלא יסבול את הגלות בהתנשאות נפש הפוך הכת הידועה שאינם יכולים לסבול הכניעה וסבלות הגלות ובזה נזכה לפאר תחת אפר בביאת משיח אמן." (ל”ת)


 5. רק לחסידים מסוימים מותר להכות ולירוק על חסידים שפרשו מהם ועשו לעצמם מסגרת חדשה ???  (ל”ת)

  Q

 6. הבחור שהוכה ברכבת  

  איתות מהרשות

 7. הקו הירוק  


 8. מה עושים שגוי נותן סטירה ליהודי? שם משמואל שמות תרע"ז-"וזה לימוד לגלותינו המרה והארוכה הזו לאחוז בשתי המידות יחד להינשא ולהיכנע ולסבול עול הגלות וכמו שכתוב יתן למכהו לחי ישבע בחרפה והרה"ק אדמו"ר הר"ר בונם זצלל"ה מפרשיסחא אמר שבאם גוי קורא על ישראל דברי זלזול והישראל עונה לגוי לעומתו הרי הוא מאריך את הגלות רחמנא ליצלן עד כאן דברו אלא יסבול את הגלות בהתנשאות נפש הפוך הכת הידועה שאינם יכולים לסבול הכניעה וסבלות הגלות ובזה נזכה לפאר תחת אפר בביאת משיח אמן."  (ל”ת)


  • זה מה מה שהחסידים מהקבוצה הפורשת עושים ......  (ל”ת)

   E

  • השועה 

   מרדכי היהודי

  • נו נו... כבודו במקומו מונח אך היו גדולי ישראל שסברו אחרת 

   זונדל פעטשגעבער

 9. שלום  


 10. כצאן המובל לטבח  

  תתעוררו צאן המובל לטבח

  • עם ישראל הלך כל השנים כצאן לטבח, אנחנו בגלות, והושבענו שלא להתגרות בגוים. לאורך כל הדורות יהודים מרכינים את הראש ומקבלים את גזר דינם באהבה, זו גאוותנו! (ל”ת)


  • עם ישראל הלך כל השנים כצאן לטבח, אנחנו בגלות, והושבענו שלא להתגרות בגוים. לאורך כל הדורות יהודים מרכינים את הראש ומקבלים את גזר דינם באהבה, זו גאוותנו! (ל”ת)


 11. הייה חרדי בביתך, וחילוני בצאתך.  (ל”ת)

  שריר

 12. למה תוקפים רק חרדים?  

  שריר

 13. מזעזעה  

  צ

 14. ברית מילה  


 15. כולה סטירה. על מה המהומה  (ל”ת)

  שימי

 16. ברור שזה יקרה .....  

  יהודי

;