1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

בשורות טובות: ביממה האחרונה התווספו 3 חולים חרדים בלבד

במשרד הבריאות ממשיכים במעקב וניטור הנגיף ומנפיקים מידי בוקר דו"ח מיוחד בפילוח לפי ערים ומגזרים | ביממה האחרונה, התווספו בכל רחבי הארץ 47 חולים חדשים, מהם 3 חולים חרדים המהווים 6% מסך התחלואה הכללית

אהרן מילר, כ"א אייר תשפ"א 03/05/2021 13:24

מפת התחלואה במגזר חרדים באוטובוס חרדים באוטובוס צילום: אביר סולטן, פלאש 90

בעוד ברחבי העולם נלחמים רשויות הבריאות בנגיף קורונה. בארץ הקודש הולך הנגיף ונסוג בחסדי שמיים, לאחר מבצע חיסונים נרחב ומוצלח במיוחד. וביממה האחרונה על פי נתוני משרד הבריאות התווספו 47 חולים חדשים בלבד בכל רחבי הארץ.

במשרד הבריאות ממשיכים במעקב וניטור הנגיף ומנפיקים מידי בוקר דו"ח מיוחד בפילוח לפי ערים ומגזרים. מנתוני הדו"ח הבוקר (שני) עולה כי ביממה האחרונה, התווספו כאמור בכל רחבי הארץ 47 חולים חדשים, מהם 3 חולים חרדים המהווים 6% מסך התחלואה הכללית. הממוצע השבועי נקבע על פי נתוני סוף השבוע האחרון על 74 חולים חדשים מידי יום.

בפילוח הערים החרדיות מתברר כי אלו מצליחות לשמור על עצמן ירוקות. על פי נתוני משרד הבריאות בערים רכסים, ביתר עילית, אלעד, מודיעין עילית עמנואל וקריית יערים התווספו 0 חולים חדשים בשבוע האחרון, וכך כמובן גם החישוב ל-10 אלף תושבים.

בעיר בני ברק כולה התווסף בשבוע האחרון חולה אחד בלבד, ובחישוב ל-10 אלף תושבים עומד הנתון על 0. אחוז החיוביים בבני ברק עומד על 0.1, ובשאר הערים החרדיות הוא עומד על 0.0.

יחס ההכפלה בכל הערים החרדיות נקבע הבוקר על 1.0, ובציון הרמזור נעות הערים בין 2.02 ברכסים ל-1.90 בבני ברק.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;