1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

התחלואה חוזרת: 7 חיוביים חדשים במגזר החרדי

רשויות הבריאות ממשיכות בלחימה אל מול המוטציות השונות של נגיף קורונה המתפתחות בעולם. זאת לצד מעקב וניטור קצב התפשטות הנגיף בארץ | על פי נתוני משרד הבריאות שפורסמו הבוקר: ביממה האחרונה התווספו 7 חולים חדשים בערים החרדיות

אהרן מילר, כ"ד אייר תשפ"א 06/05/2021 16:05

הנגיף עדיין כאן שגרת קורונה בירושלים שגרת קורונה בירושלים צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

בעוד ברחבי העולם נלחמים רשויות הבריאות בנגיף קורונה. בארץ הקודש הולך הנגיף ונסוג בחסדי שמיים, לאחר מבצע חיסונים נרחב ומוצלח במיוחד. וביממה האחרונה על פי נתוני משרד הבריאות התווספו 69 חולים חדשים בלבד בכל רחבי הארץ.

במשרד הבריאות ממשיכים במעקב וניטור הנגיף ומנפיקים מידי בוקר דו"ח מיוחד בפילוח לפי ערים ומגזרים. מנתוני הדו"ח הבוקר (חמישי) עולה כי ביממה האחרונה, התווספו כאמור בכל רחבי הארץ 69 חולים חדשים, מהם 7 חולים חרדים המהווים 10% מסך התחלואה הכללית. הממוצע השבועי הצטמק אף הוא ונקבע על פי נתוני היממה האחרונה על 67 חולים חדשים מידי יום.

בפילוח הערים החרדיות מתברר כי אלו מצליחות לשמור על עצמן ירוקות כבר לאורך זמן רב. על פי נתוני משרד הבריאות בערים רכסים, ביתר עילית, אלעד, מודיעין עילית עמנואל וקריית יערים התווספו 0 חולים חדשים בשבוע האחרון, וכך כמובן גם החישוב ל-10 אלף תושבים.

בעיר בני ברק כולה התווסף בשבוע האחרון חולה אחד בלבד, ובחישוב ל-10 אלף תושבים עומד הנתון על 0. אחוז החיוביים בבני ברק עומד על 0.1, ובשאר הערים החרדיות הוא עומד על 0.0.

יחס ההכפלה בכל הערים החרדיות נקבע הבוקר על 1.0, ובציון הרמזור נעות הערים בין 2.01 בבני ברק ל-2.0 ברכסים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;