1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

"המבדיל" • סמוטריץ' החל את הקרב על ההנהגה

לאור הדיווחים כי בנט צפוי להכריז בימים הקרובים כי הוא ומפלגתו בדרך לממשלת השינוי, יו"ר 'הציונות הדתית' פתח בקמפיין שנועד לכיבוש הנהגת המגזר הדתי-לאומי: "המבדיל בין ימין לשמאל, בין אחריות להפקרות" | מפלגתו שחררה קמפיין שתוקף את שקד ובנט

יאיר כלפה, י"ח סיון תשפ"א 29/05/2021 23:57

מנהיג חדש למגזר בצלאל סמוטריץ בצלאל סמוטריץ צילום: קמפיין הציונות הדתית

אחרי שקרוב לעשור נפתלי בנט היה זה שהוביל את הסרוגים בפוליטיקה, הערב (מוצ"ש) יו"ר 'הציונות הדתית' בצלאל סמוטריץ׳ פתח באופן רשמי את הקמפיין, שאמור לסלול לו את הדרך להיות המנהיג הפוליטי החדש של המגזר הדתי-לאומי בישראל.

סמוטריץ׳, שיש שטוענים שבעקבות כוונותיו להוביל את המגזר הדתי-לאומי לא הסכים לשבת בממשלה שתישען על מנסור עבאס, שמאז מערכת הבחירות מרבה לתקוף את בנט ושקד, צייץ ציוץ שבו הוא רומז כי בנט כרת גט כריתות עם הציונות הדתית.

"‏המבדיל: בין קודש לחול, בין אור לחושך, בין ישראל לעמים ובין יום השביעי לששת ימי המעשה", תקף יו"ר 'הציונות הדתית' והמשיך, "בין ימין לשמאל, בין אמת לשקר, בין ערכים לפוליטיקהו בין דרך לאופורטוניזם".

"המבדיל בין דמוקרטיה לסחטנות, בין אחריות להפקרות, בין נאמנות להפניית עורף, בין טובת המדינה לקריירה, ברוך המבדיל בין קודש לחול", הוסיף.

מוקדם יותר, מפלגתו של סמוטריץ׳ שחררה סרטון שמהווה קמפיין אגרסיבי נגד ראשי 'ימינה'. הסרטון לכל אורכו תוקף את שקד ובנט, ומרמז כמו סמוטריץ׳, על פרידה בין המגזר לבין השני שבדרכם לממשלת השינוי.

"בזמן שתושבי שדרות, עוטף עזה ותל-אביב חטפו רקטות, בזמן שערבים עשו לינץ׳ ביהודים ובזמן שהמדינה בערה", אומר הקריין בסרטון, "בזמן שבנט ושקד הודיעו שממשלה עם תומכי טרור לא הפרק, בנט ושקד שיקרו".

"בנט ושקד המשיכו לקדם ממשלת שמאל עם ערבים תומכי טרור. ההונאה הגדולה. ממשלת ימין צו השעה", סיכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בצל ידי כיסיתיך  


 2. בנט גמר את הקריירה  

  שי

 3. כל הכבוד לבצלאל סמוטריץ'. וכדאי גם לעיתונאים ללמוד שעדיין יש כאלה שהחשבון שלהם אינו מה הם אישית. בצלאל עובד לשם שמיים לגמרי. לא כדי "שהוא יהיה מנהיג"...  (ל”ת)

  ד.

 4. סמוטריץ או שאתה סמוי של השמאל או תינוק....  

  מפוקח

  • הוא פשוט חושב אחרת ממך. ועוד לא הפנמת כנראה את הלקח מה עושה הסגנון ה"כאילו חרדי" הזה של קללות וגידופים לכל מי אחושב אחרת ממך. ממשלה שתלויה בעבאס וחבריו, היא הכשר של השמאל לשנים רבות להקים חלילה ממשלות גם עם המשותפת. לערבים יש 10 חכי"ם. אז לסמוטריץ' יש מבט ארוך, מעבר לתקציב של רגע. יסוד התורה הוא קיומם של ישראל. (ל”ת)

   ד.

 5. התפתחות טבעית, הסרוגים ירדו מהפסים כבר מזמן  

  יובל

  • פתאון אתה כבר מכיר ב"מלכות"?.. ארץ ישראל נהייתה "שטחים"?... כל בר דעת רואה שפיקוח הנפש בא דווקא מהויתורים. וכמובן אף אחד שם לא מהלל מי שעבר על איסור כזה. פלא שעוד נשארו |"חרדים|" שמנופפים במנטרות כאלה אח"כ מתפלאים למה ציבור מתוכם בוחר בסמוטריץ'.. (ל”ת)

   ד.

 6. סמוטריץ 12 מנדטים  (ל”ת)

  א

;