1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

כובש את המגזר: סמוטריץ' הכריז על מפקד • צפו

דקות לאחר הכרזתו של בנט כי פניו אל עבר ממשלת השינוי, יו"ר 'הציונות הדתית' הכריז כי מפלגתו יוצאת למפקד, שבמסגרתו הפעילים ינסו לשכנע אנשים במגזר להתפקד לשורות המפלגה: "נרחיב ונחבר מעגלים, ונפיח רוח גדולה" | בנוסף תקף את בנט: "הפניית עורף מצד אנשים מאיתנו, כביכול, למחנה הלאומי" • צפו

יאיר כלפה, י"ט סיון תשפ"א 30/05/2021 23:40

מנצל את הודעת בנט בצלאל סמוטריץ' בצלאל סמוטריץ' צילום: נתן וייל

לאחר שדחו את הכנס מרכז המפלגה פעמיים, הערב (ראשון) 'הציונות הדתית' קיימה כנס של כל המתפקדים הראשיים, ובמסגרתו יו"ר המפלגה בצלאל סמוטריץ׳ הכריז על מפקד רחב.

במסגרת המפקד שיקח 30 יום, הפעילים והמפלגה יגייסו עוד אנשים שיתפקדו למפלגה כדי שיקחו חלק מפעילותה, ולאחר מכן יתקיימו בחירות פריימריז, אשר תבחר את הנציגים שיתמודדו בבחירות הבאות.

"אנחנו כאן היום, במה שנראה כנקודת שפל היסטורית שבה הולכת חלילה לקום ממשלת שמאל נוראה ואיומה", פתח סמוטריץ׳ בנאום והמשיך, "תוך הפניית עורף מצד אנשים מאיתנו, כביכול, למחנה הלאומי, לערכי הימין ולציונות הדתית".

הוא המשיך: "הציונות הדתית חיה וקיימת! נאמנת לערכיה, לדרכה, ולשליחותה. לעומת הציניות הפוליטית שמתגלה עכשיו בהפניית העורף של חלק ממנהיגיה - הציונות הדתית היתה ונשארה תנועה חיה ותוססת, נחושה, מאמינה ואידיאליסטית".

"אם חלילה תקום אכן ממשלת האנדרוגינוס הבלתי אפשרית, היא לא תחזיק מעמד. רגע אחרי שהפוליטיקאים חסרי עמוד השדרה מימין יממשו את מאווי השמאל להפיל את נתניהו ואת הימין, השמאל יתהפך עליהם ויזרוק אותם", הוסיף.

"נישא בגאון את בשורת הציונות הדתית וערכיה, נרחיב ונחבר עוד ועוד מעגלים אל תורת ארץ ישראל הגואלת, נפיח רוח גדולה ובעזרת השם היא תנצח", סיכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סמוטריץ הוא האיש שמביא לנו את ממשלת השמאל  

    איש ימיני

    • סמוטריץ' ובן גביר מי שמצילים אותנו ממשלה עם מנסור המחבל! עכשיו צועקים על בנט "ממשלה עם הערבים אסון" אבל זה מה שבן גביר וסמוטירץ' הצילו מהימין האמיתי! (ל”ת)


;