1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

ניר ברקת מרגיע בכנס היוקרתי: "זו לא העת לפריימריז"

לאחר שהואשם בחתרנות תחת המנהיג בנימין נתניהו, ח"כ ניר ברקת שקיים הערב כנס "הצגת החזון לניהול המדינה" הרגיע בנאומו את אלפי הבאים | "זו לא העת למחלוקות פנימיות ולא העת לפריימריז מיותרים. עלינו להתלכד ולפעול ביחד להחזרת הליכוד לשלטון" | וכמה כסף הושקע הכנס

ארי קלמן, ל' סיון תשפ"א 10/06/2021 21:56

שרים לא הופיעו; מי כן ניר ברקת בכנס ניר ברקת בכנס צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

חבר הכנסת ניר ברקת מ'הליכוד' כינס הערב (חמישי) כ-4000 פעילי ליכוד לכנס ׳הצגת החזון׳ שלו לשנים הבאות, כשהוא הולך וצובר כוח משמעותי בתוך התנועה לקראת היום שבו יתמודד בפריימריז על ראשות הליכוד.

בכנסת השתתפו גם יו"ר מרכז הליכוד ח"כ חיים כץ, יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר, ח"כ אבי דיכטר, ח״כ קטי שטרית, ח״כ גדי יברקן, ח״כ קרן ברק, ח״כ אתי עטייה וח"כ פטין מולא. כמו כן הגיעו ראשי רשויות רבים, יושבי ראש סניפי הליכוד, חברי מרכז ותומכים רבים, אולם שרים מהליכוד לא נראו בכנס.

ברקת התייחס בפתיחת נאומו כי: "זו ממשלה שקמה בחטא ומונעת משנאה ולא מאהבת הארץ והמדינה. אין לה חזון ואין לה דרך! הממשלה הזו לא תוכל לקדם את הערכים של המחנה הלאומי, זאת למרות הרוב הגדול בעם והרוב הגדול בכנסת של המחנה הלאומי. את ממשלת השיתוק חייבים להחליף, ומהר".

עוד הוסיף ואמר: "רק ליכוד גדול ומאוחד יכול להוביל את המחנה הלאומי ולהביא הישגים משמעותיים, כפי שהביאה ממשלתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו", שהוא סתר את התקפתו של השר ישראל כץ כי הוא חותר נגד נתניהו, "זו לא העת למחלוקות פנימיות ולא העת לפריימריז מיותרים. עלינו להתלכד ולפעול ביחד להחזרת הליכוד לשלטון".

ברקת הוסיף עוד מספר מילים לחברי הליכוד ואמר להם: "את הביחד שאנו חווים הערב אין לאף תנועה אחרת. הליכוד היא התנועה המשמעותית ביותר, השורשית והחזקה מכל התנועות. באחדות, ביוזמה, בחדשנות ובאומץ לב נחזור וננהיג את המדינה לבטחון, להישגים ולעוצמה".

לפי הערכות, הפקת הכנס של שהתקיים בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב עלתה כ-700 אלף שקל, והשתתפו בו יותר מ-4,000 איש. כך דיווח ממיכאל שמש ב'כאן 11'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אחד בפה ואחד בלב  

    ירושלמי

    • כל הכבוד לביבי שחי במאורת נחשים חפרפרות ועקרבים משך שנים ועדיין המשיך להנהיג בעוז. בעתיד ייכנס ביבי לרשימת גיבורי ישראל מהתנ''ך 

      ל.ב.

;