1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

ח"כ אשר בנאום אופוזיציוני ראשון: "תפקידינו אינו רק להפיל הממשלה"

אשר נשא נואם ראשון כחבר האופוזיציה: "נמשיך להיות כאן לא רק בשביל פיליבסטרים ואתגורי כנסת, אלא כדי לשרת את הציבור בעבודה סיזיפית מול משרדי ממשלה, בחקיקה, בתיקונים נדרשים, בקבלת קהל, לשמוע את האנשים, לעזור להם"

ארי קלמן, ד' תמוז תשפ"א 14/06/2021 18:12

"לשרת את הציבור" ח"כ יעקב אשר במליאה ח"כ יעקב אשר במליאה צילום: דוברות המליאה

בפתח נאומו הראשון כחבר אופוזיציה, בירך ח"כ יעקב אשר את יו"ר הכנסת הנכנס ח"כ מיקי לוי וציין את שיתופי הפעולה עמו למען הציבור בשבתו כחבר בוועדת הכספים עם יו"ר הוועדה היוצא ח"כ משה גפני. "בטוח שתעשה את תפקידך בשום שכל כפי שעשית כמיקי לוי האיש, לא בהקשר לפלטפורמה פוליטית כזו או אחרת".

בהמשך שרטט ח"כ אשר את קווי הפעולה של חברי הכנסת החרדים באופוזיציה. "מטרתה העליונה של האופוזיציה הוא להפיל את הממשלה, לא סתם מתוך רצונות אישיים צרים, אלא מאחר ואנחנו חושבים, כפי שראינו בהסכמים הקואליציוניים, שדרכה של הממשלה הזו איננה נכונה ואיננה טובה, הרי שהתפקיד שלנו הוא להפיל אותה ולהקים בהקדם ממשלה טובה ואחרת", אמר.

"אבל" הבהיר אשר: "בזה לא תם התפקיד שלנו. לא באנו לכאן רק כדי להפיל את הממשלה, אנחנו צריכים להמשיך להיות כאן עבור האזרחים, לא רק בצעקות ובפיליבסטרים, אלא גם בעבודה סיזיפית מול משרדי ממשלה, בחקיקה, בתיקונים, בקבלת קהל, לשמוע את האנשים, לעזור להם, כל חבר כנסת יחד עם כל הצוות שלו, נמשיך להיות כאן בשביל האזרחים, בשביל הציבור שבחר בנו ובשביל הציבור שלא בחר בנו, נמשיך לעמוד לרשות כל אחד ואחד.

"בד בבד עם מלחמה אופוזיציונית קשה, מסורה, ישרה ואחראית, נמשיך לעבוד בכל נושא, בכל דבר, כי זה תפקידנו וזו שליחותינו ובסייעתא דשמיא גם נצליח" חתם ח"כ אשר את נאומו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. גם צורח כמו משוגע....שבו באופוזיציה 10 שנים...אף אחד לא יתגעגע אליכם...  (ל”ת)


;