1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

צפו: כתב 'החדשות' הפתיע והחמיא לבנימין נתניהו

אחד מכתבי החדשות ההגונים בתקשורת הוא ירון אברהם של 'חדשות 12', עיתונאי שמאוד קשה לדעת מהן דעותיו האישיות מפאת הגינותו. בתחילת השבוע הוא פצח במונולוג יוצא דופן ופירט את איכויותיו של נתניהו | צפו בקטע מתוך שלוש עם עופר חדד

יחיאל גלאי, י"ב תמוז תשפ"א 22/06/2021 13:30

"בנט נכנס לנעליים גדולות" נתניהו ונשיא צרפת מקרון נתניהו ונשיא צרפת מקרון צילום: Marc Israel Sellem/POOL

בניגוד לדעה של רוב אנשי החדשות בישראל שחדשות לבקרים מדברים בגנותו של נתניהו ושופכים רפש על דמותו, יש אנשי תקשורת מאוזנים יותר וגם אם דעתם האישית אינה נטועה בימין, זה לא מונע מהם לעשות הבחנה ברורה בין החיוב לשלילה ולמצוא את מעלותיו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה החדש נתניהו.

כך נהג השבוע כתב 'חדשות 12' ירון אברהם שדרך כוכבו בעיקר בשנה האחרונה והוא מתבלט מעל השאר באיכות ידיעותיו, חשיפותיו וגם בזכות הגינותו. אברהם נוהג להתארח דרך קבע בתכנית היומית של איש החדשות עופר חדד ולעיתים הוא אף מחליפו בהגשה ועושה זאת כהרגלו בטוב טעם. 

בתחילת השבוע בעודו מפרשן באולפן של חדד את האירועים הפוליטיים, פתח אברהם במונולוג משכנע בו פירט את איכויותיו של יו"ר האופוזיציה נתניהו והדגיש עד כמה ראש הממשלה החדש בנט נכנס לנעליים גדולות.

"יש לדעתי הרבה מחמאות שאפשר להרעיף על בנימין נתניהו", אמר אברהם וסיפר, "ליוויתי אותו בנסיעות מדיניות בעולם, וראיתי את הכבוד שרוחשים לו המנהיגים הכי גדולים שאתה יכול לעלות על הדעת, בין בארה"ב ובין באירופה".

"זה באמת היה מדהים לראות את ראש ממשלת ישראל הקטנה אל מול מנהגי העולם הגדולים, ולא פעם ולא פעמיים ראית שהיוצרות התהפכו והוא נראה הגדול והם הקטנים". אברהם מדגיש כי כמדינה קטנה זה מאוד חשוב מנהיג בסדר גודל כזה שדואג לאינטרסים שלה.

לסיום אמר אברהם: "זה לא יהיה פשוט בכלל לנפתלי בנט להיכנס לנעליים הגדולות שהותיר בנימין נתניהו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט+לפיד פוחדים מהצל של נתניהו ומתוסכלים.  

  MOMO

  • "סר צילם מעליהם וה' איתנו אל תיראום" (פרשת שלח) (ל”ת)


 2. ואיך השמאל השחיר את נתניהו עד שעשה ממנו פחם הכל בשקרים ושנאה עד שבנט  (ל”ת)


 3. פלצות אחזתני  


 4. להירגע  


  • לא מובנת ההערצה לביבי 


  • ביבי לא יחזור לעולם 


  • "להירגע" 

   יונתן

 5. החרדים הם לא יהודים  (ל”ת)


 6. נעים לשמוע דברים אמתיים, אחרי ההסתה הבלתי נסבלת של התשקורת  

  צבי

 7. לאט לאט יתגעגעו לביבי נתניהו שמסר נפשו למען המדינה, פשוט מגעיל לראות את התמונות של שני המטומטמים בנט ולפיד שבכל תמונה רואים אותם צוחקים כמו אידיוטים, חושבים שלהנהיג מדינה כמו מדינת ישראל זה משחק ילדים, לוקחים כמה ערבים ומקימים ממשלה...  (ל”ת)

  חיים

 8. נושא הכתבה  

  משה

 9. משיח  

  נורי

;