1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

"הזוי לחשוב שהכסף הרפואי הזה פשוט הלך לפח"

אל תסמכו על "מבינים" ו"יודעי דבר". אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים כפל ביטוחים. תפנו לאנשי המקצוע. הם מכירים את התחום. הם מוסמכים. הם יודעים להתאים לכם את הכיסוי הביטוחי שמותאם בדיוק לצרכי המשפחה שלכם

אליקים דהן כתבה מקודמת, י"ז אלול תשפ"א 25/08/2021 17:05

עצוב מבינים בבריאות מבינים בבריאות צילום: Abir Sultan/Flash 90

לא מעט אנשים שומעים את הביטוי "ביטוח בריאות" ואין להם מושג במה מדובר. עבור רבים מדובר בעוד שורה בסעיף ההוצאות המשפחתי, מבלי שהם מבינים לעומק מודע בכלל חשוב לעשות ביטוח בריאות.

בנוסף, תמיד יהיו בסביבתם כאלו שירפו את ידיהן ויסבירו להם כ"מבינים" ו"יודעי דבר" שאין צורך לעשות ביטוח בריאות, ושבכלל צריך לסמוך על הקב"ה, וחוץ מזה, השורות הקטנות והסעיפים שמוחבאים בהסכם עם חברת הביטוח, משאירים אותך ברגע האמת בלי ביטוח בדיוק ברגע שאתה צריך אותם.

אורי טרבלסי, מנכ"ל 'יתרונות ביטוח', ומי שעוסק בביטוחי בריאות כבר שני עשורים, מודע לתדמית שנוצרה אצל רבים בציבור החרדי לכל סוגיית ביטוחי הבריאות. "זו תדמית שנוצרה בעיקר בגלל שבמשך שנים, הציבור החרדי שמורגל בחיי קהילה, מסייע ועוזר איש לרעהו באמצעות מעטפת אדירה של גמ"חים וארגוני חסד לכל מי שנקלע לצרה כלכלית של ניתוח יקר או הטסה לחו"ל", אומר טרבלסי ל'בחדרי חרדים'. "אלו דברים שמרחיבים את הלב לדעת שיש אנשים שמקדישים את זמנם ואת סדר היום שלהם כדי לעזור לאחרים. אבל יחד עם זאת, גדולי הרבנים סבורים שהצורך לעשות ביטוח בריאות, לכל המשפחה, זו בבחינת השתדלות, והביטוח נועד כדי שחלילה במקרי חירום, העול הכספי לא ייפול על כתפי הציבור. אצלנו ב'יתרונות ביטוח', המומחיות של הצוותים המקצועיים היא להתאים את הכיסוי הביטוחי לכל משפחה בהתאם לצרכים שלה, כדי שלא תצטרכו להוציא כספים מיותרים".

"כשיש נציג אנושי מולכם שמבין עניין ומכיר אתכם, אין פספוסים ואין תשלומים מיותרים על שירותים לא נחוצים", מוסיף טרבלסי. "כתוצאה מכך, אתם מרוויחים שקט נפשי לצד חיסכון כספי משמעותי המתבטא באיתור הזדמנויות שמתאימות לצרכים שלכם".

טרבלסי מבקש לחדד נקודה נוספת: "לא מעט בציבור החרדי, שנפלו קורבן לגופים שאינם מקצועיים, חתמו בעבר לנציג כלשהו על ביטוח בריאות לעצמם או למשפחה. במקרים רבים הם מוצאים עצמם עם כפל ביטוחי, כלומר גם בזבוז כספי מיותר וגם ברגע האמת בשלב התביעה הם מגלים שהם בחסר ביטוחי. הזמן הרב וסכומי הכסף שהם נאלצים להשקיע כדי לקבל את מה שמגיע להם בדין, מותירים טעם רע. לכן, הדרך היחידה לדאוג לכיסוי ביטוחי לכל המשפחה היא רק כאשר אנשי מקצוע שמכירים ומבינים את התחום דואגים לך באופן אישי. זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב'יתרונות'. הלקוחות לא עומדים מול נציג שירות טלפוני או מענה קולי. יש מישהו שמטפל בכל לקוח לכל אורך הדרך. גם במקרה של חתימה על הביטוח וגם כאשר צריך לקבל את הכסף. כשמישהו מכיר אותך באופן אישי, אתה יודע שיש לך כתובת ויש למי לפנות ועם מי להתייעץ בכל סיטואציה רפואית".

בימים אלו מעניקים ב'יתרונות ביטוח' הנחה בסך 35% על כל פוליסות הביטוח לבני המשפחה הבוגרים ועבור הילדים (עד גיל 18). הפוליסה תינתן במשך השנה הראשונה, ללא תשלום.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כשמישהו מכיר אותך באופן אישי, אתה יודע שיש לך כתובת ויש למי לפנות ועם מי להתייעץ בכל סיטואציה רפואית". איך הם מכירים אותי אישית? אלא אם כן אני צריך לסמוך על הכירותם אותי דרך הביטוח בלבד, אם כן במה הם מיוחדים?  (ל”ת)


  2. ביטוח  

    חבר ק"ח לאומית

;