1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. לימודים

בשורה ענקית לחרדים: 12 מגמות לימודי תואר שני!

עם מגוון תארים משמעותיים לשוק העבודה והשתלבות בתפקידים הבכירים ביותר במשק, הלימודים באוניברסיטת תל אביב נחשבים לנחשקים ביותר • בוגרי החינוך החרדי? תקבלו סיוע לימודי וליווי אישי לכל אורך הלימודים

אליקים דהן כתבה מקודמת, ז' תשרי תשפ"ב 13/09/2021 11:23

יוקרתי ומקצועי תואר לחרדים תואר לחרדים צילום: unsplash

בימים אלה ההרשמה ללימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב נמצאת בעיצומה, לקראת הסמסטר הבא. אתם בוגרי החינוך החרדי ומחזיקים בתואר ראשון? זה הזמן להתעלות ולהתקדם לתואר שני נחשב באוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה המובילה בארץ.

אוניברסיטת תל אביב מפעילה את תוכנית 'מובילים' המיועדת במיוחד לבוגרי ולבוגרות החינוך החרדי, במסגרתה אתם זכאים לסיוע לימודי פרטני, ליווי אישי ותמיכה צמודה לכל אורך תוכנית הלימודים.

במסגרת הלימודים לתואר שני באוניברסיטת תל אביב, עומד לפניכם המגוון הגדול ביותר של מגמות ותוכניות לימודים: משפטים, מדיניות ציבורית, ניהול סכסוכים וגישור, מנהל עסקים, חינוך, ייעוץ חינוכי ולקויות למידה, הנדסה, מדעי הרפואה והבריאות, אמנויות, מדעי החברה, מדעי המחשב, מדעי הרוח, מדעי החיים, עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה, וזו רק רשימה חלקית מתוך לא פחות מ-100 מגמות לימוד שונות.

מדובר במגוון הגדול ביותר של תוכניות לימודים לתואר שני שיש לאוניברסיטה להציע לכם, ואלה מקיפות את כל קשת הידע. תחומי הלימוד כוללים לימודים עיוניים ובצדם לימודים יישומיים.

מעבר לכך, כשבידכם תעודה של תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, הדלתות בשוק העבודה נפתחות יותר בקלות, והדרך שלכם להשתלב בתפקידים הבכירים והנחשקים ביותר, הופכת לקצרה יותר.

והנה נתון נוסף שחשוב וכדאי לדעת על אוניברסיטת תל אביב:  שעל פי מאגר הנתונים של משרד העבודה והרווחה (avodata) עולה, שבתום 5 שנים מסיום הלימודים לתואר מדעי המחשב משתכרים בוגרי אוניברסיטת תל אביב בממוצע 36,600 ₪ לחודש, בעוד שממוצע השכר בשאר האוניברסיטאות ומוסדות האקדמיה האחרים נמוך בהרבה.

באוניברסיטת תל אביב מקבלים יותר: בוגרי אוניברסיטת תל אביב מובילים ומשתלבים בכל שדות המשק, האקדמיה, כוחות הביטחון, השירות הציבורי, החברה והתרבות בישראל. בוגריה מעצבים ומשפיעים על דמותה של החברה בישראל. בוגרי האוניברסיטה זוכים לשכר גבוה בשוק העבודה, נהנים ממוניטין ומבוקשים ביותר בשוק העבודה.

במסגרת תוכנית "מובילים", שמלווה את בוגרי החינוך החרדי בלימודים באוניברסיטה, תקבלו מעטפת שכוללת סיוע והכוונה בתהליכי הקבלה לאוניברסיטה, תמיכה אקדמית בשיעורים פרטיים לאורך כל התואר (הטבה כלכלית לא מבוטלת), תמיכה וליווי צמודים ממנהלת התוכנית – בסיוע ובמענה לכל אתגר.

בוגרי החינוך החרדי יוכלו ליהנות גם ממלגות לימודים, מימון קורסי הכנה שונים, סדנאות, קורסים ועזרה בהשמה בעבודה.

ולא פחות חשוב עבור הלומדים לתואר שני – ניתנת גם האפשרות ללימודי המשך לדוקטורט.

מנהלת התוכנית, גליה גבעולי: "הליווי האישי במהלך הלימודים משמעותי מאוד. למשל כשלומדים ניהול ציבורי, עבודה סוציאלית משפטים או כלכלה, אלו לימודים שמצריכים פעמים רבות שיעורי עזר כדי להצליח בלימודים, וזו עזרה שבוגרי החינוך החרדי מקבלים מאתנו לאורך כל הדרך, עד לסיום הלימודים בהצלחה. בנוסף אנו מעמידים לרשות בוגרי החינוך החרדי סיוע של דוקטורנטים בכתיבת עבודות, כולל כתיבת עבודת תזה למי שבחר במסלול לימודים הכולל תזה".

אז אם אתם בעלי תואר ראשון ורוצים להתקדם בעבודה, להתעלות בתפקיד, באקדמיה ובכלל בחיים, זה הזמן שלכם לעלות דרגה ולהגיע ללימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב, ולהשתלב בתפקידים הבכירים במשק.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מתחרדת? נו, באמת! מי יתן כל עם ה' נביאים, אבל בינתיים זה בסך הכל ביזנס, כמו שמפעל מזון "חילוני" מבקש הכשר למהדרין כדי לקדם מכירות גם בצבור החרדי.  (ל”ת)


 2. בתור בעל תשובה שלומד באוניברסיטת תל אביב- לא יודע עד כמה הייתי ממליץ לחרדי בכלל להגיע פיזית לאזור הזה, יותר מדי חוסר צניעות יש שם, בכלל לא בטוח שהייתי ממליץ  (ל”ת)

  ניב שמעוני

 3. המון מילים, אבל מה עמדתם לגבי הפרדה בין גברים לנשים?!?  

  אחד תם

 4. אונברסיטת תל אביב  

  יוז

 5. אין הפרדה  


 6. רק אצלנו תצא חילוני 100% מובטח אם לא תקבל החזר כספי  (ל”ת)

  אליהו

;