1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

חשיפת 'בחדרי': נעצרה "חוטפת הילדים" ממאה שערים

תושבי שכונת מאה שערים בירושלים נושמים היום לרווחה עם מעצרה של האישה שלפי החשד "חטפה" ילדים ופעוטות לביתה | הסיפור שנחשף הבוקר ב'בחדרי חרדים', גרם לסערה רבה בשכונה ולדרישה של התושבים להביא למעצרה המיידי 

אבי גדלוביץ', משה ויסברג, ט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 15:31
תגיות:

חשיפת 'בחדרי' מעצר האישה במאה שערים מעצר האישה במאה שערים צילום: ישראל קרויס

כוחות משטרה הגיעו בשעה האחרונה (ראשון) אל האישה שנחשדה על ידי תושבי שכונת מאה שערים "כחוטפת" לאור עדויות כי היא לוקחת ילדים לביתה וטוענת כי הם ילדיה שלה. הפרסום על כך הבוקר ב'בחדרי חרדים' עורר סערה רבה בקרב תושבי השכונה, וחלקם אף טענו כי מדובר בניסיון חטיפה של ממש. 

האישה, שככל הנראה סובלת מבעיות נפשיות, נהגה במספר מקרים לקחת ילדים ופעוטות, לא פעם לעיני ההורים המבוהלים, תוך שהיא טוענת שהילדים שלה ולכן סירבה להחזירם. מעצרה של האישה הגיע לאחר שהבוקר נרשם מקרה דומה, כאשר ילד שהיה בדרכו לתלמוד תורה נלקח על ידי האישה.


תושבים מחוץ לביתה של האישה//צילום: ישראל קרויס

האישה נחקרת בשעה זו בתחנת משטרת לב הבירה וככל הנראה תישלח בהמשך היום לבדיקה פסיכיאטרית. בהמשך יחליטו במשטרה האם להביאה בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרה.

כפי שפורסם לראשונה הבוקר ב'בחדר חרדים', האישה עברה בשבועות האחרונים להתגורר בפאתי השוק בשכונת מאה שערים ובימים האחרונים התגברו השמועות ברחבי השכונה אודות סיפורי "החטיפה" החריגים.

• מסעיר את מאה שערים: 'חוטפת ילדים' הגיעה להתגורר בשכונה | פרסום ראשון

לאחר הפרסום 'בחדרי חרדים', נמסר מהמשטרה כי "מיד עם קבלת דיווח אודות תקיפה, שוטרים הגיעו למקום וחברו למודיע אך זה סירב להגיש תלונה. הבוקר, הוגשה תלונה בנושא ונפתחה חקירה הנמצאת בראשיתה".

"מטבע הדברים", הוסיפו במשטרה, "איננו מוסרים פרטים אודות חקירות מתנהלות. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ובמקצועיות במטרה להגיע לחקר האמת"

איש מאה שערים יואליש קרויס שהתוודע לסיפור לאחר שהאישה לקחה את בנו הקטן בן השנתיים וחצי מחצר ביתו והחלה ללכת עמו לכיוון ביתה, סיפר הבוקר ל'בחדרי חרדים' כי "לאחר שצעקו עליה התושבים, היא עזבה את הילד לנפשו, אך זה לא מסתכם בכך והיא לוקחת ילדים בזה אחר זה". 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איזה יופי שיש לנו משטרה! מה היינו עושים בלעדיה?  (ל”ת)


 2. זה מסוכן מאד היו מקרים כאלה בעבר שהסתיימו ברצח של ילדים יש לכלוא את החוטפת במוסד סגור במהירות ולצמיתות. אם לא יטפלו בזה מהר קיימת היתכנות שאנשים יטפלו בזה בעצמם, כלומר המתה והעלמת הפגר.  (ל”ת)


  • כי לרצוח זה מותר מהתורה? אנשים הזויים כמוך שגרים שם וקיצוניים שהמציאו תורה משל עצמם. לך תלמד הלכות דיני נפשות. יהודי אתה ממש לא (ל”ת)


 3. אז כשהם צריכים הם קוראים משטרה, ופתאום הם לא נצאים, אני לא הייתי קורא נאצי לעזור לי  (ל”ת)


 4. מקרים של פיקוח נפש חייבים משטרה אין מה לעשות אשה מסכנה אבל סכנה גדולה לילדים רח'ל  (ל”ת)


 5. הצביעות החרדית שוב נחשפת. משטרה זה רע? תלוי מתי.  (ל”ת)


  • למה לא , רק להם מותר לשחק  

   חיים

 6. הפרסום בחדרי חרדים גרם לחשיפה רחבה במאה שערים? כולם שם עם הסמארטפון בשירותים?  (ל”ת)


 7. אולי היא לא חטפה שום ילד ורק רצו להעיף אותה מהשכונה?  

  אביגדור

 8. אולי היא מסיונרית?  (ל”ת)


 9. מלשנים מוייסרים שטינקרים.  (ל”ת)

  דתי לאומי

;