1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

ראש עיריית בבני ברק בישר לעובדים: אני עובר טיפול אונקולוגי

ראש עיריית בני אברהם רובינשטיין שיגר מייל דרמטי לעובדים בו חשף כי הוא מתמודד בתקופה האחרונה עם אתגר רפואי לא פשוט שכולל טיפול אונקולוגי. ראש העיר סיפר כי זכה לברכתם של גדולי ישראל שבעזרת ה' הכול יהיה מאחוריו. רובינשטיין: "בכוונתי להמשיך כפי שהיה עד כה"

אברמי פרלשטיין, ט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 18:38

"בעזרת ה' בקרוב הכול יהיה מאחורינו" אברהם רובינשטיין ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין ראש עיריית בני ברק צילום: באדיבות המצלם

ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין המשמש גם כמזכיר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', כינס היום (ראשון) את חברי מועצת העיר ומנהלי האגפים ובישר להם כי הוא עובר טיפולים אונקולוגים. 

בהמשך היום שלח ראש העיר מייל לכל העובדים וכתב "עובדי העירייה היקרים! בשנה האחרונה התמודדנו עם אתגרים ומשברים בריאותיים מורכבים, ויחד איתכם ועם צוות עובדים ומנהלים נפלא, זכינו בעזרת השם להתגבר ולעמוד ולצאת מחוזקים".

"אני מבקש לשתף אתכם באופן אישי, שלצד ההתמודדות עם מגפת הקורונה נאלצתי להתמודד בחודשים אלו עם אתגר רפואי של טיפול אונקולוגי הנמשך גם בימים אלו".

"בברכת משלחיי מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, בתפילה לסייעתא דשמיא ויחד עם משפחתי הנפלאה, רופאיי המסורים וכח עשייתנו המשותפת כשלוחי ציבור, בעזרת השם בקרוב הכל יהיה מאחורינו".

"כפי שכל אחד מכם יודע, ענייניי האישיים לא השפיעו ולא ישפיעו על ניהול העיר, ולשמחתי בחסדי השם ובהתאם להערכת הרופאים, הטיפול אינו מפריע לי במילוי שליחותי. אני חש ב"ה בטוב ובכוונתי להמשיך כפי שהיה עד כה".

לסיום כתב: "אני מודה לכם על תשומת הלב ועל הגיבוי שניתן לאורך כל השנה האחרונה וגאה בכם על ההצלחה המשותפת. שלכם, אברהם רובינשטיין". 

ראש עיריית בני ברק בן ה - 63 הוא מהדמויות המרכזיות בציבור הליטאי במפלגת דגל התורה הוא משמש שנים רבות מזכיר המועצת וכן ראש העיר בני ברק ולפני כן ממלא מקום ראש העיר. 

הציבור נקרא להתפלל לרפואת הרב אברהם בן שרה בתוך שאר חולי עמו ישראל. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החלמה מהירה. הכל הבל הבלים כשאין בריאות.  (ל”ת)

  צבי

 2. רפואה שלימה בתוך כל חולי עם ישראל  (ל”ת)


  • יש סגולה לשמוע את תושבי העיר  (ל”ת)


 3. לרפואת אברהם בן שרה במהרה בימינו  (ל”ת)


 4. אז למה לא היה ממלא מקום ???  (ל”ת)


 5. בריאות איתנה  (ל”ת)

  יוסי

  • זכויותיו לרשת הכוללים נחלת משה יעמדו לו בעזה"ית (ל”ת)


 6. איש אמת  

  חיים

 7. מה לו טיפולים קשים אצל רופאים, כאשר יש לו את הרב קנייבסקי בעיר...  

  שריר

 8. יהי רצון....שהבן שלו בשמים שנפטר לפני הרבה שנים, יהיה מליץ יושר בשבילו בשמים  (ל”ת)

  רפואה שלמה

;