1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

נתניהו צולף בבנט: ג'ובים לגולן ואבידר ושיטפון נורבגי בכנסת

בפתח ישיבת סיעת הליכוד תקף יו"ר האופוזיציה את המדיניות הפוליטית שמובילים בנט ולפיד, כמו גם הצעדים שהם אינם עושים כנדרש במלחמה מול נגיף קורונה "הם צריכים לעשות את הדבר הנכון ולהביא את החיסון השלישי. למה הם מחכים למען השם? תביאו את מיליוני החיסונים עכשיו"

אהרן מילר, י"ז אב תשפ"א 26/07/2021 16:29

מחדל לא יאומן בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש האופוזיציה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו נאם אף הוא היום (שני) בפתח ישיבת סיעת הליכוד, ותקף את המדיניות הפוליטית שמובילים בנט ולפיד, כמו גם הצעדים שהם אינם עושים כנדרש במלחמה מול נגיף קורונה.

בפתח דבריו התייחס נתניהו למשבר הקורונה: "בספר היחיד שצריך לכתוב על איך לנצח את הקורונה, צריך להיות עמוד אחד" אמר נתניהו ועקץ את ראש הממשלה נפתלי בנט שהוציא כידוע ספר בו הוא מסביר איך לנצח את הנגיף.

"אנחנו כבר ניצחנו את הקורונה פעם אחת" המשיך נתניהו, ותקף: "הבאנו מיליוני חיסונים לפני כל מדינה אחרת, ויצאנו ראשונים בעולם מהקורונה. כדי שישראל תמשיך לנצח את הקורונה צריך להביא מייד עוד 2 מיליון חיסונים למדינת ישראל ולאפשר לאזרחי ישראל מעל גיל 50 לקבל את החיסון השלישי. זה יציל חיים, ישמור על הבריאות וישמור על הכלכלה פתוחה ומשגשגת".

נתניהו המשיך ואמר כי: "אנחנו כבר שילמנו בשביל החיסונים הללו. קנינו מיליוני חיסונים. שילמנו לפייזר לרכש מיידי של חיסונים ולאופציות של עוד מיליוני חיסונים. למדינת ישראל יש מיליוני חיסונים שיושבים עכשיו באירופה והממשלה לא מביאה אותה לישראל. זה מחדל לא יאומן. כשיחליטו להביא אותם זה יקח זמן ועד אז אנשים יידבקו במחלות קשות, אחרים ימותו. צריך להביא את החיסונים הללו עכשיו ולתת את החיסון השלישי לקבוצות הסיכון ולאוכלוסייה המבוגרת.

יש ממשלות בעולם שעושות את זה בימים הקרובים. זה מה שאני הייתי עושה כי זה מה שאני יודע מהשיחות שלי עם מנכ״לי פייזר ומודרנה" טען נתניהו, והבהיר: "אין סיבה לחכות. אבל אם הממשלה רוצה לחכות לאישור רשויות הבריאות בארה״ב, הם עדיין צריכים להביא מייד את החיסונים לארץ כדי שברגע שיינתן האישור נוכל לתת את החיסונים מייד".

בסוף דבריו התייחס למתרחש זירה הפוליטית: "במקום לתת ג׳ובים ליאיר גולן ואלי אבידר, במקום להביא שיטפון נורבגי לכנסת, הם צריכים לעשות את הדבר הנכון ולהביא את החיסון השלישי. למה הם מחכים למען השם? תביאו את מיליוני החיסונים עכשיו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. צודק בכל מלה, אבל מה זה שוה, התשקורת כמו בן כספית ושלמה שמיר תמיד תצדיק את הממשלה ההזויה הזאת כמו שהם רואים בביידן הזקן שלא יודע בין לשמאל את שיא ההצלחה  (ל”ת)

    צבי

  2. נו  


;