1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. היכלי הישיבות

ניסיון לסכל את מינוי הרכב המועצה הדתית של הרב

טלז סטון השלווה סוערת בבין הזמנים בעקבות ניסיונות של גורמים ביישוב לסכל את מינוי הרכב המועצה הדתית של המרא דאתרא הרב שולמן. כל הפרטים ב'בחדרי חרדים'

אברמי פרלשטיין, י"ז אב תשפ"א 26/07/2021 17:31

סוער בטלז סטון המרא דאתרא הגר"א שולמן המרא דאתרא הגר"א שולמן צילום: באדיבות המצלם

זעם רב בקרית יערים טלז סטון בעקבות ניסיון של גורמי אופוזיציה ביישוב לסכל את מינוי הרכב המועצה הדתית שהרכיב רב היישוב הגאון רבי אריה שולמן.

המינוי הגיע על רקע דרישות שר הדתות למנות את הרכב המועצה בהקדם. שר הדתות הודיע כי אם עד יום רביעי ה-28 ליולי לא ימונה הרכב, משרד הדתות ימנה הרכב על דעת עצמו. 

כדי להימנע ממינוי חברי מועצה דתית שכולם מטעם שר הדתות, הודיע רב היישוב הגאון רבי אריה שולמן לראש המועצה יצחק רביץ כי עליו למנות רשימה של חברי מועצה דתית הנאמנים על הרב, ולסיים אל הסאגה. 

על פניו הייתה אמורה הפרשה להסתיים. אלא שהיום אומרים ל'בחדרי חרדים' תושבים כי היישוב רותח מזעם על כך שמספר עסקנים מקומיים ניסו לסכל את המינוי של הרב במטרה לכפות מועצה דתית ממונה מטעם משרד הדתות וליצור פרובוקציה אנטי דתית. 

התושבים אומרים בשיחה ל'בחדרי חרדים': "אחרי שרב היישוב הגאון רבי אריה שולמן נתן הוראה על הרכב המינויים, הודיע ראש המועצה יצחק רביץ שהוא מביא את ההרכב להצבעה בנימוק שגדולי הדור רבי חיים קנייבסקי ורבי גרשון אדלשטיין הרו לפעול כהוראת המרא דאתרא בענייני הנהגת הישוב".

"מצער מאוד שמספר עסקנים מנסים לחרחר ריב בין המרא דאתרא לתושבים, וניסו לפעול בדרך מכוערת לסכל את המינוי ולגרום למינויים של הנחתה מטעם משרד הדתות. בחסדי השם לא עלתה בידם". אומרים בטלז סטון.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אשה במועצה הדתית  


  • ולא רק אשה, אלא אשה מודרנית שידיה בהרבה מריבות בטלזסטון בעבר, ומשום מה הרב פוחד פחד מוות ממנה. (ל”ת)

   אריה

 2. מי אישר להכניס אישה האם הוא גם את זה שאל את  

  רביץ

 3. אנו התושבים לא יודעים מכלום. אילולי בחדרי חדרים  (ל”ת)

  יוסי

 4. הרב שולמן  


 5. האמת הצרופה  

  המצליף

;