1. עמוד הבית
 2. נשים
 3. זוגיות

"קדושת הבית": כל הסודות לחיים אישיים טובים יותר

חשה כי רגעי הזוגיות האישיים דועכים ונשחקים? מתגעגעת לימי הזוהר הצעירים? אנחנו שמחים לבשר לך כי ההרשמה לוובינר של ליאורה בוקסנבוים נפתחת שוב • הזדמנות בלעדית להיחשף לכלי הכי נשי והכי עוצמתי שלך ולשפר מן הקצה אל הקצה את הרגעים הכל כך חשובים בחיינו • ההרצאה נמסרת בשפה קולחת, נעימה ומכובדת, תוך שמירה על אנונימיות מוחלטת של המשתתפות. ההרשמה ללא עלות

יוסף אור כתבה מקודמת, ד' חשון תשפ"ב 10/10/2021 10:03

נחשפים לכלים עוצמתיים זוגיות משמים זוגיות משמים צילום: פיקסביי

אחד מהאתגרים הקשים ביותר עבור הורים, בפרט במגזר החרדי, הוא יכולת התמרון בין ניהול חיי משפחה תקינים לבין שמירה על תפקוד מלא בחיי הזוגיות שלנו.

שגרת היומיום העמוסה ועול הפרנסה, לא תמיד מאפשרים לנו לתת תשומת לב לזוגיות שאט אט הולכת ונשחקת, עד לדעיכה מוחלטת וכואבת של האהבה שהייתה פעם מנת חלקנו.

אחת מהנקודות הרגישות ביותר, כמובן נוגעת ל"קדושת הבית" במערכת הזוגית.

בשנים האחרונות חלחלה ההבנה, גם במגזר החרדי, כי על אף הצורך והרצון לשמור על צניעות יתרה בנושא הזוגיות, יש לפתוח את הנושא באופן מבוקר, לדון בו, לשמוע עצות והדרכות, על מנת לעורר בנו את התשוקה שנעלמה ולהעיר אותנו מעייפות החומר שנחתה עלינו במהלך שגרת החיים השוחקת.

אחת מהנשים שהרימה את הכפפה בנושא והפכה לאחד מהשמות המוכרים בתחום, הינה ליאורה בוקסנבוים (M.A). ליאורה היא אם לתשעה ילדים מקסימים, המתגוררת בביתר עילית, שלקחה את הנושא כשליחות מרכזית בחייה והקימה בשל כך את עמותת "מרכז יהלום" – ייעוץ והכוונה לזוגות ונשים.

להרשמה לטיפים חינמיים למייל - לחצי כאן>>>

להרשמה  להרצאה האינטרנטית החינמית - לחצי כאן>>

במידה והלינקים לא נפתחים שלחי מייל ל-  yahalom10000@gmail.com

אחר הרצאות רבות שהעבירה ברחבי הארץ, ראיונות מטלטלים שערכה במסגרת לימודי התואר ופגישות ייעוץ רבות בקליניקה, נחשפה ליאורה לחוסר ידע בסיסי במגזר החרדי, אמונות שגויות, תסכול מתמשך וכאב שתיקה שזועק לשמים.

במיזם פורץ דרך, הפיקה קורס שמע בשם "גן נעול אחותי כלה", החושף את הידע והכלים המעשיים בנושאים הרגישים ביותר בבית היהודי, בשפה ברורה אך בצניעות הולמת.

רבות ממשתתפות הקורס מעידות על שינוי דרמטי שהתחולל בחיי הזוגיות שלהן לאחר הקורס. השיפור המבורך הופיע באופן מיידי ורק הלך והתחזק, עם רכישת כלי הלמידה וקבלת הטיפים הזוגיים הכה חשובים שמעניקה ליאורה מתוך ניסיון רב שנים והיכרות עמוקה עם הנושא החשוב והרגיש.

הוובינר הבא יתקיים בעז"ה יום שני ה' חשוון 11/10 בשעה 21:00 בערב בדיוק. מדובר בהרצאה אינטרנטית לצפייה במחשב מהבית, כאשר ההרשמה היא ללא עלות!

בשיחה קולחת ונעימה, תוך שמירה על אנונימיות מוחלטת של המשתתפות, חושפת ליאורה את הכלים שחבויים בתוכנו להתמודדות עם אתגרי הזוגיות האינטמית שאנו חווים ואף עלולים לארוב לפתחנו בעתיד.

מהרו כבר עכשיו להבטיח את מקומכן ולחולל את המפנה החשוב בחיי הזוגיות שלכן.

להרשמה לטיפים חינמיים למייל - לחצי כאן>>>

להרשמה  להרצאה האינטרנטית החינמית - לחצי כאן>>

במידה והלינקים לא נפתחים שלחי מייל ל-  yahalom10000@gmail.comמעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. קורסים מדהימים, שווים כל שקל וחשובים מאוד לכל זוג, ממליצה בחום!!!  (ל”ת)


 2. מגזימה  

  שרית

 3. בושה וחרפה בכלל לא חרדי כל הדבר הזה, הסתדרנו היטב לפני שהיא הגיעה ונסתדר גם בלעדיה  


  • הסתדרתם, או שצד אחד הסתדר? 


 4. פישקע קורס טוב  

  פישקע

 5. חובה וזכות הרבנית רות ולדמן  

  חן

 6. תגובה  

  שש

  • תלוי בעצמך (ל”ת)


 7. הזויי! נושא כ"כ עדין וחשוב. ומציעים קורס בלי להביא שום הסכמות של רבנים שעברו על התכנים. בצורה כזו, העיקר חסר מן הספר. באותה מידה שהיא יכולה לבנות היא יכולה להרוס.  (ל”ת)

  יש

  • המלצות רבנים! 

   שי

  • אולי רבנים  (ל”ת)


  • הסכמת רבנים 

   חני

 8. לבדוק  


  • הבעיה היום שהרבנים - סלעים מחסה להם 

   אברימי

 9. חובה חובה וזכות לשמוע את הרבנית רות ולדמן  

  חן

;