1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בארץ

ואז החברה הודיעה: "יש לנו כסף עבורך לתקופת החג"

אנו נמצאים במהלך חגי תשרי ורבים מאיתנו כבר חשים בצורך להלוואה כספית שתקל מעלינו את מלאכת הקניות והאירוח • במידה ואתם זקוקים להלוואה והבנק מקשה עליכם, חברת "קריאייטיב פייננס" תגייס עבורכם את הסכום הרצוי, במהירות, במקצועיות, ללא בירוקרטיה • גם הלקוחות מדווחים: "זהו שירות יוצא דופן"

אליקים דהן כתבה מקודמת, ג' תשרי תשפ"ב 09/09/2021 11:23
תגיות:

בשורה חשובה ומשמחת סיוע לחג. אילוסטרציה סיוע לחג. אילוסטרציה צילום: Chen Leopold/Flash 90

ראש השנה חלף ואנו ניצבים בפני תקופת חגים נוספת שעומדת להיות עמוסה בהוצאות לא פחות. חברת "קריאייטיב פייננס", לקחה על עצמה לגייס במהירות כסף חי לטובת מי שזקוק לאוויר פיננסי לנשימה.

החברה מציגה מסלול מהיר, נטול בירוקרטיות ומיידי למי שזקוק לכסף חי ביד ויש ברשותו נכס נדל"ני מכל סוג לשעבד כבטוחה.

"אנו נרתמים למען אלה שפנו לכל המקורות שהם מכירים, כולל בנקים, חברות ביטוח וגופים אחרים – והללו לא אישרו להם הלוואה שתקל עליהם את החיים. אם יש ברשותכם נכס נדל"ני או עסקי לשעבד, נדאג שתוכלו ליהנות מאשראי חוץ בנקאי בקלות. אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה".

 חברת המימון  CREATIVE FINANCE  מגייסת הון ומעניקה פתרונות אשראי מורכבים ויצירתיים בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי. בחברה קיים צוות מיומן של כלכלנים, רואי חשבון, עו"ד מסחריים ואנשי מימון. החברה מציעה מסלול גיוס כספים מהיר לטובת לקוחות הזקוקים למימון במסלול אשראי חוץ בנקאי.

המסלול מיועד לכל סוגי הלקוחות: פרטיים, בעלי עסקים ויזמים. גם אם נקלעתם לתסבוכת כלכלית ודירוג האשראי שלכם אינו מחמיא, בחברה יעמידו פתרונות מתאימים.
האשראי ניתן לכל מטרה.

תומר מור, מנהל הפיתוח העסקי בחברה: "ביכולתנו להעמיד לרשותכם כל סכום שנע בין 250 אלף ש"ח ועד ל - 10 מיליון שקל. ההלוואה ניתנת בתמורה לשעבוד נכס נדל"ני או עסקי של הלקוח.
"קריאייטיב פייננס" הינה גוף פרטי, מאושר, המטפל באשראי חוץ בנקאי. אצלנו, תהליך קבלת ההלוואה יעיל, מגוון, יצירתי וקצר בהרבה לעומת מה שמקובל בבנקים.  האשראי שיקבל הלקוח לא נכלל ב"אובליגו" (המסגרת) ולכן אינו מופיע בחיווי האשראי של הצרכן. ללווה ישנה דרך יעילה ומהירה לקבל מימון שיוביל לרמת החיים שלו להשתפר, יימנע החמצה של הזדמנויות עסקיות ויחסוך זמן רב ששווה הרבה כסף. כמו כן, יוכל הלווה לוותר על פנייה לגופים שיתנו לו הלוואות בריביות גבוהות ומופרכות, ולישון בשקט בלילה".

לקוחות החברה מעידים על יצירת WIN – WIN  בין הלקוח הזקוק לאשראי לבין הגוף המממן. אחד הלקוחות מספר לנו:

"אני כלקוח מקבל בקלות יחסית את המימון הדרוש ואילו המממן, מקבל כבטוחה שעבוד נכס ספציפי ולכן יכול להיות רגוע. העסקה הוגנת, שקופה ומהירה".

החברה מחזיקה גרעין משקיעים כשירים שגאים להיות חלק מפעילות המימון. אחד המשקיעים סיפר: "אנו מציעים פתרון חדש, מהיר, ידידותי למשתמש, משתלם והוגן עבורכם".

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה אתם מוזמנים ליצור קשר עם תומר מור, כלכלן החברה.

טלפון: 072-3953956

נ
יתן להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;