1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בנט מותקף: חיסן את בנו בניגוד לנהלים

לפי כשבועיים ליווה ראש הממשלה נפתלי בנט את בנו דוד להתחסן - אך היום מתברר כי בנו שהחלים מקורונה - התחסן בניגוד לנהלים המוכרים של משרד הבריאות • "גנב סדרתי, גנב קולות ועכשיו גונב חיסונים"

יוסף ריס , ב' טבת תשפ"ב 06/12/2021 21:55

"גונב חיסונים" נפתלי בנט ובנו דוד נפתלי בנט ובנו דוד צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

ביום הראשון להכרזת מבצע חיסוני הילדים לפני כשבועיים, הפיצו בלשכת ראש הממשלה נפתלי בנט תמונה עם בנו דוד, כאשר הוא מתחסן בקופת החולים. אך היום (שני) 13 ימים לאחר מכן, מתברר על פי הפרסום באתר 'וואלה' כי חיסונו של דוד, היה בניגוד מוחלט לנהלים הברורים על אי חיסון ילדים המוגדרים 'מחלימים'. 

חיסון בנו של ראש הממשלה בנט, שבוצע בניגוד לנהלים הקיימים במשרד הבריאות וכיוצא בזה בקופות החולים, התאפשר לאחר שהבינו אנשי לשכתו של בנט בעת הגעתם לקופה, כי יש בעיה, ושוחחו עם משרד הבריאות, שם התייעצו והחזירו תשובה חיובית - על אף שכאמור, מדובר בניגוד לנוהל שלא מחסנים ילדים מחלימים. 

במשרד הבריאות הגיבו לפרסום ומסרו: "הורה לילד מחלים יכול להחליט שהוא רוצה לחסן את ילדו, ואין מניעה לעשות זאת אם חלפו לפחות שלושה חדשים ממועד ההחלמה". תגובת משרד הבריאות עומדת בניגוד למציאות הקיימת בארבע קופות החולים, שם לא קיימת האופציה כלל, ואף לא ניתן להזמין תור עבור חיסון ילד מחלים. 

מחר (שלישי) צפוי הצוות לטיפול במגפות להיפגש ולדון בנושא חיסון הילדים מחלימים. 

צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

לאחר פרסום דבר הפרת הנהלים שהתרחשה לפני כשבועיים - הגיבו רבים, בין היתר שרת התחבורה לשעבר, חברת הכנסת מירי רגב שעקצה את בנט: "גנב סדרתי. גנב קולות ועכשיו גונב חיסונים", רגב הוסיפה בתמיהה: "במה שונה בנו של בנט משאר ילדי וילדות ישראל?". 

ח"כ יואב קיש מ'הליכוד' הגיב לפרסום והאשים את בנט בחיסון בנו (על אף שלא נדרש לכך) בשביל תמונה: "לאיזה שפל מדרגה אפשר להגיע. בשביל פוטואופ (תמונה מתוכננת שתשרת אותו) של תמונה פנה בנט לאישור אישי לחיסון לבנו המחלים בניגוד לנוהל הקיים רק כדי להוציא תמונה", תקף קיש. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט  


 2. בנט  


 3. פעם שקרן תמיד שקרן!!! כל אחד מכם יכול לבדוק בסרטון שפורסם בתאריך י"ט כסלו 23\11 ולראות שיש כיסוי על המחט של המזרק, גם לפני ה"חיסון" וגם עדיין לאחריו.  (ל”ת)

  א.

 4. שקרן נשאר שקרן! אנא בדקו את הסרטון של החיסון מ-י"ט כסלו 11\23 ותראו שהמחט היתה מכוסה לפני ה"חיסון" וגם לאחריו.  (ל”ת)


 5. מסכן הילד.  


 6. בנט השקרן  


 7. האם יש אנשים תמימים שבאמת מאמינים שבנט התחסן וחיסן את ילדיו??  

  אמת

 8. הוא לא גונב חיסונים... כי גם ככה ההורים כמעט לא באים לחסן את ילדיהם..  (ל”ת)


  • צבוע 


 9. הוא לא חיסן את בנו זה עבודה בעיניים.. פלצבו אם בכלל הזריקו  (ל”ת)


 10. לא גנב שום חיסון, יש מספיק אנשים לא מעוניינים בזה גם ככה. רק שזה לא אמיתי בטוח פלסיבו  (ל”ת)


 11. ממשלת הונאה  

  אבי

 12. שקרן וגנב  

  יהודית

 13. עזבו הוא רמאי יותר גדול וכנראה הוא לא באמת חיסן אותו זה היה רק לצורכי תעמולה וזה עוד בלוף וסיפין על הציבור  (ל”ת)

  דורון

 14. איך יטוס לחו"ל בלי חיסון?  (ל”ת)


 15. אתם שותפים לפשע  


;