1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

ייתכן ונחשפה הסיבה מדוע נתניהו עדיין לא התחסן?

העובדה שיו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בן ה-72 לא התחסן במנה הרביעית עד כה מעלה תהיות רבות לנסיבות, יתכן והתשובה או חלקה - נחשפה אמש ע"י בנו יאיר 

קובי ברקת, י"א שבט תשפ"ב 13/01/2022 15:37

הלייק שמעורר תהיות נתניהו מתחסן נתניהו מתחסן צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

חשף את מחשבות אביו? לאחר הפרסום אמש כי יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בן ה-72 לא התחסן בחיסון הרביעי ואף לא הזמין תור לכך, חרף העובדה כי הוא באוכלוסיית הזכאיים, יתכן והסיבה, או חלקה - נחשפה.

אמש (רביעי), בתגובה לפרסום בערוץ 12, פרסמה פעילת ליכוד מוכרת ברשת את הסיבה לדעתה מדוע נתניהו לא התחסן: "אנחנו לא שפני ניסיון של הנוכל", טענה תוך שהיא מתייחסת לכך שמבצע החיסונים הרביעי בישראל הוא תקדימי בעולם.

מי שהפתיע וסימן 'לייק' (אהבתי) על דבריה, הוא יאיר נתניהו, בנו של יו"ר האופוזיציה, דבר שמעלה תהיות האם אולי נתניהו האב אכן מתנגד למבצע החיסונים הנוכחי ומאמין כי האזרחים הם שפני ניסיון. 

נדבך נוסף לתהיות אלו, היא שתיקתו המוזרה של בנימין נתניהו באשר לחיסון הרביעי. כזכור, בזמן כהונתו כראש הממשלה הוביל נתניהו את מבצעי החיסונים הראשונים - ודחק באנשים לצאת ולהתחסן. 

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אכן נתניהו דחף לחיסונים 1,2,3 אמנם לחיסון 4 מנכ"ל פייזר בעצמו אומר שלא חושב שזה נכון לחסן בחיסון 4 וזו על חשבון רווחים שיכול לקבל בחיסון ה4. וגם הFDA לא התייחסה בכלל לחיסון ה 4. ולכן יש באמת קושיה מדוע בישראל מחסנים בחיסון 4 ויש בהחלט אפשרות שהסיבה היא בגלל לחצים מצד בנט בכדי להראות שהוא מטפל במגיפה.  (ל”ת)

  שלום

  • החיסון השלישי החל ב 30.07.2021 למבוגרים ואחכ לצעירים יותר,בימי שלטון בנט (ל”ת)

   רן

  • תרגיעו. הוא התחסן חיסון 4. (ל”ת)


 2. לא זוה סיבה  

  איל גלבוע

 3. נתניהו החכם והאחראי בוחן הדברים לעומק.  

  א.

 4. צדיק תמים ממש יופי של 'מתנגד' אולי הוא רוצה כפיים מי דחף והרס את הדמוקרטיה  (ל”ת)


  • הפרקליטות? (ל”ת)

   ירוחם

 5. כי הוא עומד לפרוש…  (ל”ת)

  יצחק מויאל

 6. נתניהו גם סרב לעשות חפיפה עם בנט.  


 7. חחח  

  ציפה

 8. חיסון רביעי סכנה אמיתית  


;