1. עמוד הבית
 2. בריאות
 3. חדשות בריאות

התפללו: בת חודשיים טבעה באמבטיה - מצבה קשה

צוותי הצלה הוזעקו הערב לדירה בבית שמש, שם נמצאה תינוקת בת חודשיים במצב קשה לאחר שטבעה באמבטיה וחולצה על ידי האם | שמה לתפילה: רחל בת גולדה דבורה לרפו"ש

יענקי פרבר, י"ג ניסן תשפ"ב 14/04/2022 20:29

רחל בת גולדה דבורה אמבולנס של מד"א אמבולנס של מד"א צילום: צוות הצלה

פעוטה בת חודשיים בלעה מים רבים לאחר שטבעה באמבטיה בביתה שבבית שמש ובעקבות כך סבלה ממצוקה נשימתית. מצבה מוגדר בשלב זה קשה.

אליקים שישא, חובש רפואת חירום ב'צוות הצלה' סיפר: "כשנכנסתי לבית, נמצאה בת חודשיים שטבעה באמבטיה וחולצה על ידי האם. עקב כך שהיתה ללא נשימה, התחלתי לבצע פעולות של סיוע נשימתי, עד להגעת צוות אט"ן של מד"א שמפנה אותה להמשך טיפול רפואי בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים, כשהוא פועל לייצב את מצבה".

ארי רבינוביץ, חובש נוסף שהיה במקום מוסיף: "פעלנו להציל את חיי הפעוטה שבלעה ככל הנראה מים, ובעקבות כך סבלה ממצוקה נשימתית. תפילתי שהיא תשוב במהרה לאיתנה".

למקום הגיעו גם צוותי רפואה של איחוד הצלה שהעניקו סיוע רפואי לפעוטה שטבעה בגיגית בביתה. יחיאל רוזנברג, חובש איחוד הצלה שהעניק לה סיוע ראשוני מסר: "לדברי בני המשפחה הפעוטה טבעה תוך כדי מקלחת (בגיגית) באמבטיה ובעקבות כך איבדה את ההכרה".

מרדכי נפתליס, חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים במצב קשה".

הציבור נקרא להעתיר בתפילה עבור רחל בת גולדה דבורה לרפואה שלימה.

מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו לוואטסאפ 0534419008 או למייל [email protected]
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בגיל חודשיים היא לא יכולה להגיעה לבד לגיגית  (ל”ת)

  טבעה או הוטבעה?

 2. משפחות ברוכות ילדים בשביל מה??  (ל”ת)

  רחמונס

 3. לא להשאיר תינוק לבד באמבטיה  (ל”ת)

  אחות

 4. על המדינה לממן סייעות למשפחות חרדיות ברוכות ילדים...  

  שריר

;