1. עמוד הבית
  2. תיירות
  3. תיירות בישראל

במרחק נגיעה: אתרי התיירות בבנימין ערוכים לקליטת מטיילים

במועצת בנימין צופים שעשרות אלפי מטיילים יגיעו לאתרי התיירות והטבע בימי חול המועד פסח • ראש המועצה ישראל גנץ: "בואו לטייל בלב הארץ"

כתבה מקודמת, י"ד ניסן תשפ"ב 15/04/2022 15:51
תגיות:

"להנות מאביב נפלא" אטרקציות לחול המועד בבנימין אטרקציות לחול המועד בבנימין צילום: יחצ

אתרי הטבע, התיירות והמורשת שיש לבנימין להציע יהיו פתוחים למבקרים בכל ימי חול המועד. אגף התיירות של המועצה הכין את המעיינות, מסלולי הטיול ואתרי הבילוי ושם מעריכים כי למעלה מ-80,000 מבקרים יפקדו את האזור.

מועצת בנימין ריכזה באתר המועצה מגוון הצעות למסלולי משפחות, מעיינות, פינות חן, מקומות לינה, וגם חווית יציאת מצרים באתר המורשת 'שילה הקדומה'.

האתרים בבנימין נמצאים במרחק נסיעה קצר מירושלים ומאזור המרכז, ובשנים האחרונות נחנכו ושודרגו אתרים ומעיינות ומספר המטיילים בבנימין נמצא בעלייה. כל המסלולים והאתרים מתואמים עם הצבא.

ראש המועצה ישראל גנץ אמר כי: "אנו מזמינים את כל עם ישראל לבלות ולהנות בארץ התנ"ך. בנימין מזמינה אתכם בזרועות פתוחות להתחבר אל לב הארץ בחג הפסח ובכל ימות השנה. בואו לטייל בלב הארץ ולהתחבר למסורת האבות של העם שלנו בצורה הכי חווייתית ומהנה".

מנהל אגף התיירות במועצה, משה רונצקי אמר כי הוא "מזמין את המטיילים להיכנס לאתר הטיולים שלנו, לבחור אחת מתוך המלצות הטיול המשפחתי שהכנו לכם, ולהנות מאביב נפלא בנופי התנ"ך של חבל בנימין".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;