1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מקומי

בסך מיליוני ש"ח: ליאון ירד לשכונה והורה לתקן פגמים

לאחר שנוצרו פגמים וסדקים בכבישים בשכונת רוממה בירושלים, ירד רה"ע משה ליאון לבדוק את תלונות התושבים והורה מיד על עבודות קרצוף וריבוד שהסתיימו במהירות לרווחת התושבים

מאיר גלבועי"ז סיון תשפ"ב 16/06/2022 13:06

בדק מקרוב את התלונות הכביש לאחר התיקון הכביש לאחר התיקון צילום: באדיבות המצלם

ראש העיר ירושלים משה ליאון הורה לחברת 'מוריה' לבצע עבודות קרצוף וריבוד במספר כבישים בשכונת רוממה בירושלים, לאחר שהתקבלו תלונות מצד תושבים המתגוררים ברחובות סורוצקין ופנים מאירות על סדקים ופגמים שנוצרו בכבישים.

ראש העיר ליאון ירד לשכונה ובדק מקרוב את התלונות. לאחר סיור קצר ברחובות השכונה, במהלכו הבחין כי אכן נוצרו סדקים ופגמים במספר מוקדים, ליאון הורה מיד על תיקון הפגמים כדי למנוע סכנה לתושבי השכונה, בעלות של מיליוני שקלים.

בחברת 'מוריה' נגשו לעבודות במהירות ותוך זמן קצר השלימו את המלאכה ותיקנו את כל הפגמים, שנוצרו כתוצאה מספיגת העומס של אלפי כלי רכב העוברים בשכונה מדי יום. התושבים, שהבחינו כי הכבישים שינו פנים, הודו לראש העיר על המענה המהיר והיעיל שהפך את הכבישים לבטוחים לנסיעה.

ראש העיר משה ליאון אמר: "מיד עם קבלת התלונות מצד התושבים ירדתי לשכונה כדי לבדוק את מצב הכבישים ואכן הבחנתי בפגמים שנוצרו. לא חסכנו בהוצאות והוריתי מיד לחברת 'מוריה' להסיר את הפגמים במהירות, לרווחת התושבים, בסכום של מיליוני ש"ח. כראש עיר חשוב לי מאוד שהנסיעה בכבישי העיר תהיה בטיחותית ונוחה ושחלילה לא יהיו מכשולים שעלולים להביא לסכנת נפשות".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה מכספי המיסים שלנו. אם אתם מפרסמים שהוא נתן, אז הוא גם לוקח את הארנונה.......  (ל”ת)

  תושב רוממה

  • גם הכתבת יח"ץ הזאת פה בבחדרי זה מכספי הארנונה שלנו... 

   יענקי קייניבסקי

 2. ולמה רק  

  אתי

;