1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

בנט באוגדת עזה: "הדרום בשיא של ביקושים"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ביקר באוגדת עזה וקיים הערכת מצב יחד עם מפקד פיקוד דרום, האלוף אליעזר טולדנו, מפקד אוגדת עזה, תא"ל נמרוד אלוני ומפקדים נוספים •"אני מציע לאויב לא לנצל את המצב הפוליטי על מנת להפר את שנת השקט בדרום"

מאיר גלבועכ"ג סיון תשפ"ב 22/06/2022 14:11

ביקור פרידה בנט באוגדת עזה בנט באוגדת עזה צילום: חיים צח /לע"מ

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ביקר הבוקר (רביעי), באוגדת עזה. רה"מ קיים הערכת מצב ביטחונית עם מפקד פיקוד דרום, האלוף אליעזר טולדנו, ומפקד אוגדת עזה, תא"ל נמרוד אלוני.

במסגרת הערכת המצב דנו בעיקרי התפיסה האסטרטגית בזירה הפלסטינית ובעזה בפרט, והוצגה תמונת המצב המבצעית.

בתום הדיון אמר רה"מ בנט: "אנחנו עכשיו מסכמים את השנה השקטה ביותר לתושבי שדרות, אשקלון ועוטף עזה מזה 15 שנה. הנורמל החדש בדרום זה שקט, ביטחון וחיים נורמליים. הדרום והאזור בשיא של ביקושים, משפחות חדשות ובתים חדשים שנבנים פה - זאת תמונת הניצחון האמיתית".

בנט באוגדת עזה

לדברי בנט, "אנחנו בתקופה של אי יציבות פוליטית, אבל היציבות הביטחונית חייבת להישמר. אני לא מציע לאף אחד בצד השני לנסות לאתגר את זה".

בתום הביקור באוגדה, נפגש ראש הממשלה, נפתלי בנט, עם ראש המועצה האזורית אשכול, גדי ירקוני, ועם תושבי המועצה האזורית.

רה"מ בנט סיפר לתושבים על ביקוריו הרבים באזור זה, עוד בתפקידיו הקודמים. ראש הממשלה אמר לתושבים כי הוא מאחל להם שהשגרה והשקט שחוו בשנה האחרונה, הודות למדיניות הממשלה, יימשכו גם בשנים הבאות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כיפה  

    כיפה

  2. בנט בעל דימיון מפותח, הביקושים הם בעוטף עזה ? נכון בדרום יש ביקושים כמו באשקלון וערים אחרות שהמרחק מהם ולמרכז התקצר כיום, זאת מחד. ומאידך, הטילים והרקטות מגיעים/ות גם לתלאביב פתח תקוה, ונתניה, אז מדוע לא לקנות דירה גדולה יותר במחיר זול יותר באחת מערי הדרום. ממש הישג שלך טאפיש  (ל”ת)

    אחד מהעם

;