1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

גפני מטיל ספק בניצחון נתניהו: "הכי חמור לחזור לאותו המקום"

חבר הכנסת גפני התייחס בכנס הורביץ לכלכלה וחברה של המכון הישראלי לדמוקרטיה למאמציו להקים ממשלה חלופית בכנסת הנוכחית והסביר כי יש חשש כבד שנתניהו שוב ייכשל מלהגיע ליעד - 61 מנדטים לגוש • יו"ר יהדות התורה: "הכי חמור שבסוף נחזור לאותו מקום שהיינו עכשיו"

ארי קלמןכ"ג סיון תשפ"ב 22/06/2022 16:21

המאמצים להקמת ממשלה חלופית משה גפני ובנימין נתניהו במליאה משה גפני ובנימין נתניהו במליאה צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת

היציאה לבחירות נראית כעת בלתי נמנעת, אך מי שפועל למנוע אותן ולהביא להקמת ממשלה חלופית, הוא לא אחר מאשר יושב ראש יהדות התורה חבר הכנסת משה גפני, שמשוחח בשעות האחרונות עם השרים בני גנץ, איילת שקד, גדעון סער ונוספים.

אחר הצהרים (רביעי) נימק חבר הכנסת גפני את החלטתו לנסות למנוע בחירות, וטען כי קיים חשש שגם לאחר הבחירות לא יצליחו להגיע להכרעה פוליטית שתביא להקמת ממשלת בראשות בנימין נתניהו.

בכנס הורביץ לכלכלה וחברה של המכון הישראלי לדמוקרטיה אמר גפני: "אני עובד כל הזמן למנוע בחירות גם בימים אלה. המשמעות של בחירות היא הרבה מאוד כסף, אני לא מדבר על הלשון הרע, והכי חמור שבסוף נחזור לאותו מקום שהיינו עכשיו. ולכן, עמדתי שצריך להגיע להסכמה, אני אומר את זה לחבריי באופוזיציה וגם לידידיי בקואליציה, צריך לשבת ביחד ולהגיע להסכמות".

מוקדם יותר היום (רביעי) נועד חבר הכנסת משה גפני עם יושב ראש כחול לבן בני גנץ בלשכה בכנסת, לפי דיווח גנץ שלל על סף אפשרות כי ישב בממשלה תחת בנימין נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חלון ההזדמנויות להקמת ממשלה חלופית הוא עד להצבעה בקריאה שלישית על פיזור הכנסת.  

  יוסי

  • תעלומה: למה אגודה מקבלת 6 או 7 מנדטים מאז הקמתה? 

   בתי כסאות

 2. אולי הגיע הזמן שגפני יפרוש לביתו!!!  (ל”ת)

  בס"ד

 3. גפני היחיד שרואה את המציאות, כל השאר מדומיינים  


 4. גפני מטיל ספק בניצחון נתניהו  


 5. גפני צודק שביבי ושותפו מיקי זוהר ינוחו מעט וירגעו  (ל”ת)


 6. הבחור נראה לחוץ  

  אבי

 7. כל האמירות הללו של חברי דגל מהימים האחרונים הן סיבה טובה לא להצביע להם  

  יואל

 8. כל האמירות הללו של חברי דגל מהימים האחרונים הן סיבה טובה לא להצביע להם  

  יואל

;