1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

חסימת הכביש ויידוי אבנים: עצורים במחאת הרכבת הקלה

המשטרה עצרה לפחות ארבעה מפגינים במהלך מחאת קנאים נגד עבודות הרכבת הקלה בבירה | במהלך ההפגנה, ברחוב בר אילן, פרצו עימותים בין שוטרים למפגינים ולפחות ארבעה מהם נעצרו

אבי גדלוביץ'כ"ג סיון תשפ"ב 22/06/2022 23:20

עימותים ב'בר אילן' המחאה בבר אילן המחאה בבר אילן צילום: אליסף כהן, חדשות כל העולם

כמה עשרות קנאים מ'העדה חרדית' מפגינים הפגינו הערב (רביעי) ברחוב אילן בירושלים, נגד עבודות הקו הירוק של הרכבת הקלה. במקום פרצו עימותים בין שוטרים למפגינים ולפחות ארבעה מהם נעצרו.

במהלך המחאה חסמו כמה מהמפגינים את ציר התנועה לשני הכיוונים. לפי שעה באזור נרשמים עומסי תנועה כבדים וכוחות משטרה מנסים לפזר את ההמון. עוד קודם לכן ניסו המפגינים למנוע בגופם את המשך העבודות במקום. 

המשטרה מסרה כי בשעה האחרונה החלה מחאה אלימה ברחוב בר אילן בירושלים, במהלכה נכנסו עשרות מפרי סדר לתוך אתר עבודות הרכבת הקלה, חסמו את הציר לסירוגין, הפרו את הסדר הציבורי ויידו אבנים וחפצים, בין היתר, לעבר כלי העבודה במקום.

"הכוחות כוחות פועלים להשבת הסדר במקום ובתוך כך, נעצרו עד כה 4 חשודים בגין הפרת הסדר הציבורי. פעילות המשטרה נמשכת", נאמר בהודעת המשטרה, "משטרת ישראל תמשיך לאפשר את חופש המחאה כחוק, אולם לא תאפשר התפרעויות אלימות והפרת הסדר הציבורי בניגוד לחוק".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רחלי  


 2. פושעים  

  ציפה

 3. כל הכבוד לכם. היחידים ששומרים על צביון ירושליים  (ל”ת)


 4. אשרייכם  


 5. די, אז תבינו אותם ותנו להם אוטובוסים במקום רכבת  

  ירושלמים

 6. על מה הם מפגינים?  


 7. אתם מעכבים אזרחים לנסע למקומות חשובים  (ל”ת)

  נמאס מכם

 8. המשטרה לוחם עם ערבי שזרק אבן על הקנאים ששונאים את המשטרה שנאת מוות והיו שמחים אם הערבי היה הורג את המשטרה, איזה מדינה בעולם יתמוך במי שבא נגדו, הלא היו יכולים לצחוק ולומר מלאכתינו נעשה עי אחרים, ב"ה שנתן לנו המדינה הזאת שמרחם על אזרחים אפילו אם הם הולכים ננגדם ואחכ הם כפויי טובה וצועקים אלימות משטרה בשעה שהמשטרה מנסה בכל הכח להחזיק המצב בשלום  (ל”ת)


;