1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. תנצב"ה

אסון: דבורה דייטש ע"ה שטבעה באמבטיה הלכה לעולמה

טרגדיה בבית שמש: בהדסה עין כרם נפטרה הערב הפעוטה דבורה דייטש ע"ה, בת ה-11 חודשים שלפני שבוע טבעה באמבטיה בביתה ברמה ב' בבית שמש. אביה הוא הרב הגאון רבי ברוך דייטש, רב קהילת המתמידים ברמת אברהם בבית שמש

משה ויסברגט"ו תמוז תשפ"ב 14/07/2022 20:35

בתו של רב הקהילה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

אסון בעיר בית שמש: שבוע בלבד לאחר שדבורה דייטש ע"ה, פעוטה בת 11 חודשים, תושבת רמת בית שמש ב' טבעה באמבטיה היא נפטרה ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים.

ביום שישי שעבר היא טבעה באמבטיה ובעקבות כך איבדה את הכרתה. בסיוע רופא מתנדב באיחוד הצלה וחובשים נוספים העניקו לה סיוע ראשוני תוך ביצוע פעולות החייאה ולאחר מכן היא פונתה תוך המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים באמצעות אט"ן מד"א. 

עוד בנושא:

התפללו: בת 11 חודשים טבעה באמבטיה

רבים התפללו וקיבלו חיזוקים בכל השבוע האחרון לרפואתה השלמה של דבורה בת רוחמה מרים, אך למגינת לב היא השיבה את נשמתה ליוצרה. 

דבורה ע"ה היא בתו של הרב הגאון רבי ברוך דייטש, רב קהילת עדת ירושלים המתמידים ברמת אברהם בבית שמש, אמה מרת רוחמה מרים שתחי' היא בתו של הגאון רבי צבי ריבלין, מו"ץ בבד"ץ העדה החרדית. 

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים. 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פַּלְגֵי מַיִם תֵּרַד עֵינִי עַל שֶׁבֶר בַּת עַמִּי עֵינִי נִגְּרָה וְלֹא תִדְמֶה מֵאֵין הֲפֻגוֹת עַד־יַשְׁקִ֣יף וְיֵ֔רֶא ה' מִשָּׁמָֽיִם.....  (ל”ת)

    כולי תפילה שיאמר ה' די לצרות

  2. אנא סייעו לנשמה לעלות למקום מנוחתה  


;