1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

האם השכולה מגיבה לחיסול יוזם רצח בנה: "תיקון היסטורי"

מרים פרץ, אימו של רס"ן אלירז פרץ הי"ד, הגיבה לחיסול יוזם רצח בנה, בכיר הג'יהאד האסלאמי חאלד מנסור, לפני כ-12 שנים: "נעשה כאן תיקון. מי שרצח את אלירז, אותו מחבל, אותו איש ג'יהאד, שרצח את אלירז וחיילים אחרים - זה תיקון היסטורי. גם אם עברו 12 שנה, שיידעו שדם יהודי אינו הפקר"

מאיר שלםי' אב תשפ"ב 07/08/2022 17:53

"אין בליבי שמחה" אלירז פרץ הי"ד

במהלך החיסולים שמבצע צה"ל במסגרת מבצע 'עלות השחר', חוסל בכיר הג'יהאד האסלאמי חאלד מנסור אתמול ברצועת עזה. האם השכולה מרים פרץ, הגיבה לרצח של מנסור, מי שיזם את רצח בנה אלירז הי"ד לפי מספר שנים.

"אין ביום הזה שמחה. גם אם תפסו את המחבל, המנוול הזה שרצח את אלירז ואת אילן החייל שלו ועוד אחרים, אין בליבי שמחה", אמרה בראיון לכאן רשת ב. "כשאני רואה ביום הזה את ארבעת ילדיו של אלירז, הגדול בן 6, התינוקת בת חודשיים, לא מכירה את אבא שלה, לא יודעת מה זו המילה 'אבא' - יש פה כאב".

פרץ סיפרה כי בנה אלירז נולד בח' באב. ביום שישי האחרון, אז צוין אותו התאריך העברי להולדתו, נולדה לה נכדה חדשה. "סגרתי מעגל חיים", פרץ אמרה. "נעשה כאן תיקון. מי שרצח את אלירז, אותו מחבל, אותו איש ג'יהאד, שרצח את אלירז וחיילים אחרים - זה תיקון היסטורי".

"גם אם עברו 12 שנה, שיידעו שדם יהודי אינו הפקר. אני לא רוצה שאף משפחה תחווה חורבן אישי כמו שחוויתי, ולכן אני מתפללת כל כך שיחזרו בשלום. שאף אחד לא ייפגע משום טיל. אנחנו רוצים קצת לחיות כאן בשלום, למרות שיש בינינו כל כך הרבה רעשים ופערים", הוסיפה.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מרים יקרה  

  שלי

 2. אלירז זצ״ל  

  שימי

  • ביתו הייתה תינוקת בת חודשיים כאשר אביה נרצח (ל”ת)

   זאב

 3. אם ה0מאל לא היה מביא עלינו את צרת אוסלו, בנך היה עדיין בבית.  (ל”ת)


;