1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. סקרים

סקר מנדטים חדש: לו הבחירות היו היום, נתניהו ראש הממשלה

ברקע הגשת הרשימות מתפרסם סקר מנדטים חדש שבו נשאלו המשיבים למי היו מצביעים לו הבחירות היו מתקיימות היום - 47 ימים ליום הבחירות ובכן לפי התוצאות נתניהו היה מתמנה לראש ממשלה בתמיכת 61 אצבעות | נציג נעם גם הוא בפנים | הנתונים המלאים לפניכם

קובי עוזיאליי"ט אלול תשפ"ב 15/09/2022 21:23

ברקע הגשת הרשימות גנץ / נתניהו / לפיד גנץ / נתניהו / לפיד צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

סקר מנדטים של 'ערוץ 14' ו'דיירקט פולס' שנערך ברקע הגשת הרשימות, מעריך כי לו הבחירות היו נערכות היום - 47 ליום הבחירות, ראש הממשלה הבא הוא בנימין נתניהו בראשות 61 חברי כנסת.

לפי הסקר, 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו מסיים עם 34 מושבים, 'יש עתיד' בראשות יאיר לפיד עם 22, 'המחנה הממלכתי' בראשות בני גנץ עדיין לא מתרומם ונשאר תקוע על 12 מושבים, 'הציונות הדתית' ו'עוצמה יהודית' בראשות בצלאל סמוטריץ' ואיתמר בן גביר עם 11 מושבים.

מפלגת ש"ס בראשות אריה דרעי שומרת על כוחה לפי סקר 'ערוץ 14' ומקבלת 9 מושבים, 'יהדות התורה' בראשות יצחק גולדקנופף שומרת גם היא על כוחה עם 7 מושבים עם כי חלו שינויים בסדר הרשימה כמו החלפת היו"ר ממשה גפני ליצחק גולדקנופף.

'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן עם 6 מושבים, 'הרשימה המשותפת' בראשות איימן עודה עם 5, 'מר"צ' בראשות זהבה גלאון עם 5, 'העבודה' בראשות מרב מיכאלי גם כן עם 5 מושבים ורע"מ בראשות מנסור עבאס עם 4 על סף אחוז החסימה.

מתחת לאחוז החסימה, נמצאות מפלגת 'הבית היהודי' בראשות איילת שקד עם 2.9 אחוז, 'צעירים בוערים' בראשות הדר מוכתר עם 1.4%, 'המפלגה הכלכלית' בראשות ירון זליכה עם 0.62%, ו'ישראל חופשית' בראשות אלי אבידר עם 0.47%.

לפי הסקר גוש נתניהו עומד על 61 מנדטים, גוש לפיד על 56 מנדטים ו'המשותפת' בתווך עם 5 מנדטים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. סקרים לפח  

  לפח

 2. כרגיל כל סקר מותאם למזמין.וערוץ 14 נותן בכל סקר 61 ושאר הסקרים שמוזמנים על ידי התקשורת החילונית נותנים לו 59 בדרך כלל.אבל האמת תדהים את כולם .גם בגלל שהרבה נוער חילוני יצבי ל בן גביר וגם בגלל עבודת השטח באזורים ימניים שלא הצביעו בבחירות הקודמות  (ל”ת)

  שלמה

 3. רק הצבעה מסיבית למפלגות הימין יציל את המדינה מחזרת ממשלת הזוועה של השמאל והערבים, נצא כולנו להצביע כדי שלא נבכה אחר כך על חלב שנשפך, בנפשנו הדבר  (ל”ת)

  צבי

  • הפעם זה עלול להיות עוד יותר גרוע 

   חנוך

 4. אין שום סיכוי לשמאל להקים ממשלה בלי הערבים, אל נשכח!  (ל”ת)

  יואל

 5. החשבון לא מתאים. 61 + 56 + 5 = 122!!!  (ל”ת)


 6. סקר חדש 122 חכ"ים  

  משה אביב

 7. בעזרת השם הוא אמנם יהיה אם כולנו נלך להצביע  (ל”ת)

  צבי

 8. נתניהו צריך להתחיל להתרגל לכלא  (ל”ת)


;